PDA

View Full Version : Haideti sa vedem ...!!!



calabrese
29-07-07, 15:13
Azi stateam cu fiul meu de vorba si mi-a venit o idee.Sunt europenii mai buni decat americanii?
Haideti sa vedem ce avem noi si nu au ei si invers.
Las vizitatorii sa-si dea cu parerea.
Bafta!

XVanish
29-07-07, 15:25
Noi avem femei de femei :D Wright boys? :D

laleauaneagra
29-07-07, 15:35
si avem carute trase de cai pe drumuri europene cu nr de inmatriculare

-minus
29-07-07, 15:37
Si avem politisti idioti care te trag pe dreapta doar de amuzament,poate poate le pica si lor de-o berica si o fripturica!

calabrese
29-07-07, 15:57
Noi avem Mercedes,Ferrari,Aston Martin,Lamborghini,Jaguar,Bmw,Bugatti....Ei au GMC,Chrysler,Pontiac,Cadillac,Chevrolet,Hummer....deci scoru 1-0 pt noi

calabrese
29-07-07, 15:58
Politisti idioti..cred ca au si ei ca politistii sunt toti idioti

calabrese
29-07-07, 16:00
De femei nu mai vb ca nici nu incape vorba.

laleauaneagra
29-07-07, 16:52
calabrese te belesc nu puteai face un singur post iar la masini eu zic totusi 1-1

skycleaner
29-07-07, 21:16
Diferente intre noi si ei? Ehei cate sunt... De exemplu lor li se pare ca daca un presedinte le spune ca Luna e o insula in Pacific, apoi asa este cu adevarat. La noi se trece un proiect de lege in Parlamentul european pentru a demonstra spusele americanului. Libertatea absoluta e la ei desi sunt dusi de lantz in fiecare zi. La noi de acum urmeza a se cali lantzul. Deocamdata e doar un lantzug mic. La ei conduc sionishtii, la noi nevestele ( desi nu sunt sigur daca nu si ele sunt in vreo loja, ceva)

Einstein
29-07-07, 21:29
La noi ca sa obtii o semnatura si o stampila pe o hartie stai cel putin o zi la coada si mai trebuie sa dai si-o spaga, asa ca sa se imprime stampila. La ei funcionarul este angajatul contribuabilului...

Sunt_Oltean74
29-07-07, 23:14
Dar se vorbea de europa si america,parca ! Si avem si noi(europeni) femei urate, englezoaicele.

XVanish
30-07-07, 00:02
Dar se vorbea de europa si america,parca ! Si avem si noi(europeni) femei urate, englezoaicele.

Ai dreptate dar daca generalizam "europencele" sunt de 10 ori mai frumoase :D
Am ce am cu femeile zile astea...

Ei au mentalitatea mai deschisa insa noi avem inteligenta, sa zic asa, mai dezvoltata... de asemenea este o diferenta extraordinara in ceea ce priveste limbajul si educatia...

laleauaneagra
30-07-07, 00:19
Ai dreptate dar daca generalizam "europencele" sunt de 10 ori mai frumoase :D
Am ce am cu femeile zile astea...

Ei au mentalitatea mai deschisa insa noi avem inteligenta, sa zic asa, mai dezvoltata... de asemenea este o diferenta extraordinara in ceea ce priveste limbajul si educatia...

pai e normal vara hormoni sant mai vioi

XVanish
30-07-07, 00:52
pai e normal vara hormoni sant mai vioi

Pfoai... 1-0 pt tine... nu te uit eu rpd :D Cum te prind cum te... tzuc :D

@ontopic: desi se zice ca America e tara tuturor posibilitatilor... legile europene sunt mult mai lejere in comparatie cu cele americane...