PDA

View Full Version : Romania - Ungaria



vladcarama
12-08-09, 13:45
Va fi un meci inedit, doua tari alaturi shi nu s-au intalnit pe terenul de fotbal de un secol...

La ora 21.00 pe Pro Tv

cipryDXfeed
12-08-09, 14:21
Hai ROMANIA!!! Sa speram ca o sa fie liniste in tribune:)

zmeura
12-08-09, 14:27
S-au mai intalnit,parca atunci cand era Hagi antrenor.
Hai ai nostri!

delta2k2
12-08-09, 15:58
Nu au voie sa piarda ai nostri. Ghita a castigat de unul singur la K1 (in timp record) si ei nu vor fi in stare sa treaca peste vecini ?


.

saturn
12-08-09, 16:36
Delta2k2! Putin ai combinat fotbalul cu K1, sper ca jucotorii sa nu faca la fel :dance:. Sa castige cel mai bun!

Ursanu
12-08-09, 17:29
Fratilor!!! Eu tot sunt roman adevarat, din Ucraina si in orice domeniu de sport nu ar fi oricand am tinut si voi tine cu ai nostrii !!! Si mai ales cand merge vorba de fotbal,caci ungurii au fost ei candva tari pe vremea lui Puscas prin anii '55-60. Si de atuncea incoace n'au facut mare treaba nici nationala si nici cluburile din Ungaria. Eu zic,caci ai nostri i-i vor bate de mama focului,cel putin cu 2goluri in plus! Hai Romania!!!

Ursanu
13-08-09, 08:47
Bravooo Romania!!! Razvan Lucescu a readus din nou increderea tuturora,cat oamenilor implicati in acest domeniu sportiv,precum este fotbalul,atat si noua fanilor care desigur Ne dorim cu totii cat mai bune evolutii ai ecipei nationale cat in meciurile amicale,atat si celor oficiale! Eu cred,caci dansul va avea mai mari succese decat tatal sau , nea Mircea,cu nationala,pentru ca ii invoca la nationala numai pe acea jucatori care au si stabilitate in cluburile lor,dar si pe baza tineretei a jucatorilor sau exsperienta care au mai jucat la nationala!!! Nici nu se compara nationala condusa de Piturca,cu cea ce avem acuma,parca sa'u scimbat toate la 180 de grade... Deci bafta si in continuitoare ecipepei condusa de Razvan Lucescu si sa-l sustinem,caci numai asa vom avea rezultate. Hai Romania !!!

gessle
13-08-09, 09:32
Mi se pare mie sau Razanica,de altfel un bun antrenor a schimbat mentalitatea la nationala,exact cum a facut cu fc Brasov?Parca joaca altceva nationala,nu-i asa?
Razvanel se vede ca te apunci sa schimbi nationala in bine.Cu greu,dar merge.:)