PDA

View Full Version : Ce sa aleg echolite 771 sau 791?



joliyy
08-09-07, 17:02
As vrea sa imi dea cineva un sfat ce sa aleg:Echolite 771 sau 791? Pot vedea cu 771 un DTH romanesc daca folosesc cartela oficiala? In aceste moment exista suficient suport de patch? Si inca ceva daca comand prin posta in cate zile este livrat receiverul?
Multumiri anticipate.

dyngo
08-09-07, 17:30
As vrea sa imi dea cineva un sfat ce sa aleg:Echolite 771 sau 791? Pot vedea cu 771 un DTH romanesc daca folosesc cartela oficiala? In aceste moment exista suficient suport de patch? Si inca ceva daca comand prin posta in cate zile este livrat receiverul?
Multumiri anticipate.

Echosmart 791 pentru a putea folosi cartela

Eu am facut comanda joi in jurl pranzului si l-am primit astazi pe la 13.30, din pacate am avut neplacuta surpriza sa constat ca este defect:angry: (defect de fabricatie cred), adica cititorul de card este desprins din suport(placa de baza) si se plimba ca pe bulevard in interiorul receptorului...:D
Acum trebuie sa astept pana luni sa pot lua legatura cu cei de la D&K..k
Sper sa nu fie probleme cu returnarea, pentru ca la dracii pe care ii am acum sincer nu stiu ce va iesi...
Asta este... traim in Romania si trebuie sa inghitim toate neajunsurile si lipsa de interes ale anumitor firme
D&K:rau:

joliyy
08-09-07, 18:44
Dyngo ai un PM!