PDA

View Full Version : IPBOX 910 segitseg



Motyus
08-01-10, 20:08
Sziasztok!

Vettem egy 910 HD - t. Nem akarom sharingben használni csak szimpla emu Gigi-hez. Kipróbáltam tobb image-et (Sif, NLB) már. Most a NLB 9341 van rajta. Betettem az aktuális softkam.key filet a /var/keys - be és ... semmi :-(

Aki tud segitsed, kérem adjon tanácsot!

Kosz !!!

P.S. Már jó ideje van egy 900 HD-m is, amire az utolso CLi image-ot tettem fel és szépen, stabilon mukodik azóta is, csak a kulcsot kel kozben "újrareszelni". Sajnos a 910-re a CLi image nem felirható

djczefre
26-11-10, 10:13
Hello!

Volna egy nagy kerdesem,eddig nem volt aktualis azert nem kelett megkerdezzem.Ip boxot szeretnek megosztani egy masik mezei optiboxal.Az ip box oscammal van felszerelve.Mukodnek benne a sorok,mit kellene konfiguralni kulon hogy mukodjon a megosztas az rs232 keresztul.? Ami a leg fontosabb mindenek elott az, az ,hogy hany M-ig mukodik az rs232, kabelen az adtforgalom? Ha van valakinek ilyenrol tapasztalata , szivesen fogadom a jotanacsokat!
Udv dj czefre!

fery21
26-11-10, 13:01
Hii! of you configuration not work of used serial port rs232 of ipbox srerialreder not work! used smartreader smartgo..usb-rs232 i i's work
you used CS (kartyacsera) of lan set ipbox run oscam