PDA

View Full Version : Mi-am pierdut catelul....:((



yky
28-09-07, 00:44
Mi-am pierdut catelul....:((
Ce-l din avatar...:((
sper sa se intoarca acasa..:((...deja are 3 zile de cand a plecat:((

Einstein
28-09-07, 08:38
Are de rezolvat ceva probleme... :D

dyngo
28-09-07, 09:17
Mi-am pierdut catelul....:((
Ce-l din avatar...:((
sper sa se intoarca acasa..:((...deja are 3 zile de cand a plecat:((

In ce zona?

-minus
28-09-07, 12:45
Mi-am pierdut catelul....:((
Ce-l din avatar...:((
sper sa se intoarca acasa..:((...deja are 3 zile de cand a plecat:((

Pune si tu afise cu el in zona in care crezi ca sa pierdut si ofera o mica recompensa,de obicei da rezultate,eu stiu cum e cand iti pierzi un prieten de suflet cum este un caine!!!

horatyu
29-10-07, 00:09
Mi-am pierdut catelul....:((
Ce-l din avatar...:((
sper sa se intoarca acasa..:((...deja are 3 zile de cand a plecat:((

a aparut ?
L-ai gasit?
nu ai dat anunt si pe la televiziunile locale?
pensionarii se uita pe la aceste televiziuni si e posibil sa il vada
daca pui un nr de telefon de fix mai ales ,ca pensionari nu dau pe mobil tel ,dar pe fix mai ales ca e gratis dupa 18
zi si ca dai si o recompensa serioasa ---specifica si cam cat ca apar raspunsuri

yky
29-10-07, 11:21
Nu nu l-am gasit....si a trecut aproape o luna :(( ......si nici nu mai cred ca-l voi mai vedea vreodata.

Oricum multumesc mult pentru suportul acordat.

Ceea ce e cel mai rau, e ,ca nevasta-mea vrea acum sa ne luam o................
''pisica'' d'aia mica si alba care mai si latra ,cred ca si la umbra ei.

horatyu
29-10-07, 23:00
Nu nu l-am gasit....si a trecut aproape o luna :(( ......si nici nu mai cred ca-l voi mai vedea vreodata.

Oricum multumesc mult pentru suportul acordat.

Ceea ce e cel mai rau, e ,ca nevasta-mea vrea acum sa ne luam o................
''pisica'' d'aia mica si alba care mai si latra ,cred ca si la umbra ei.

ce vrei sa iti iei?
chiar pisica? sau un caine mai micut? gen canish?bishon?

yky
29-10-07, 23:27
Eu ...nu prea vreau.. sa-mi iau bishon

horatyu
29-10-07, 23:43
Eu ...nu prea vreau.. sa-mi iau bishon

dupa mine un canish e mai fain(se zice ca e cam cel mai inteligent catel, daca e sa alegi dintre el si bishon ,alege canishul

-minus
30-10-07, 07:21
dupa mine un canish e mai fain(se zice ca e cam cel mai inteligent catel, daca e sa alegi dintre el si bishon ,alege canishul

Corect,un canish imperial este si frumos si inteligent,am avut 2 canishi pana acum,in prezent abia am luat un pui de ogar afgan o frumusete de catel dar mancacios si ce mai.destept,acum are 4 luni am trecut la faza dresajului,il pregatesc pentru vanatoare!

yky
17-11-07, 00:59
http://sateliti.org/upload/index.php?action=downloadfile&filename=Photo-0059.jpg&directory=&
Intr-un final am acceptat aceasta fiinta in familia mea .........
Are tot ce-i trebuie: pedigree ,parinti campioni, verificat de mine personal in aceasta canisa.....am ales puiul care mi-a placut comparativ cu standardul rasei.
Mai ramane sa m-a impresioneze si pe mine aceasta gingasa fiinta, ca este un caine ......si nu altceva!
(oboseste ...doar, facand un tur de curte in alergare)
PS : Sper sa reuseasca !!

horatyu
17-11-07, 01:06
http://sateliti.org/upload/index.php?action=downloadfile&filename=Photo-0059.jpg&directory=&
Intr-un final am acceptat aceasta fiinta in familia mea .........
Are tot ce-i trebuie: pedigree ,parinti campioni, verificat de mine personal in aceasta canisa.....am ales puiul care mi-a placut comparativ cu standardul rasei.
Mai ramane sa m-a impresioneze si pe mine aceasta gingasa fiinta, ca este un caine ......si nu altceva!
(oboseste ...doar, facand un tur de curte in alergare)
PS : Sper sa reuseasca !!

Pana la urma tot la bishon te-ai oprit
e asta e
sa iti traiasca si sa nu mai dispara ca cel dinainte

-minus
17-11-07, 04:47
Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el,vezi ca sunt fff jucausi si cer muuulta atentie,in rest niste caini excelenti,mai ales pentru copi,eu am luat un ogar afgan,o frumusete de catel si destept,prinde imediat tot cel invat si nu are decat 3 luni!

zappa
17-11-07, 08:27
............o frumusete de catel dar mancacios si ce mai.destept,acum are 4 luni am trecut la faza dresajului,il pregatesc pentru vanatoare!


.........,prinde imediat tot cel invat si nu are decat 3 luni!

In curand o sa ne spui ca are doar 2 luni!!!!!

-minus
17-11-07, 09:09
In curand o sa ne spui ca are doar 2 luni!!!!!


3luni jumate e ok acum?,le mai incurc si eu se mai intampla dupa ce chefuiesti 2 nopti!

horatyu
17-11-07, 20:20
3luni jumate e ok acum?,le mai incurc si eu se mai intampla dupa ce chefuiesti 2 nopti!

spaniolule ai comiso!!!!
te-au prins forumistii ca uneori postezi in fuga sa nu zic ca din ce spui se intelege esti tot intr-un chef ;):drinks:
hai sa traiesti si lasa ca toti gresim