PDA

View Full Version : MinDig TV, ki fogja Romaniaban?



doktorofsat
03-02-10, 19:10
November kozepen irtam a forumon itt: http://sateliti.info/showpost.php?p=105040&postcount=1 1 topikba hogy nagy esseje van hogy a hatar menti hejeken stabilan lehesen fogni a MinDig TV 7 adasat !

Szeretnem tudni kinek sikerult befognia a MinDigTv adasait .Fotokal igazolva , a DVB-T antenna fotojat meg a veteli jelszint irdekelne.Is irjad hogy hol lax


Udv
DoktorOfSat

laci
03-02-10, 22:51
Ezt olvastam egy masik forumon ''semnalul este maxim, la 45 km de petea , 65 db antena fara amplificator frecventa este 810 mhz si 850 mhz'',vagyis szatmar megyeben pontosabban Calinesti Oas.

doktorofsat
03-02-10, 23:16
koszi az infot

ismerem a szatmar megyet men ez a calinesti oas pont hogy letersz az erdobe a fouttol van :D

guzy
07-12-10, 09:44
Sziasztok .

Most hogy az egyes leadoallomasok teljesitmenyet joval megemeltek es beindult meg jo par kissebb leadoallomas is , vajon Kolozsvaonn vagy Marosvasarhelyenn valaki probalkozott -e a vetellel.

Anno a 80 as evekben tudom hogy Kolozsvar egyes reszeinn jo antenaval es erossitovel elfogadhato minosegbenn lehetett fogni a magyar tv adasat, sot meg Gyergyoalfaluba is volt egy valaki akinek sikerult befogni ,meg ha nemis jo minosegbe,de stabil volt a vetel.

Kivancsi lennek mert ugyebar ugy reklamoztak hogy a digitalis vetelhez kissebb jelszint is eleg a vetelhez mint az analognal.
Nem tudom ti ezzel hogy vagytok de en ezt valahogy nemtudom elhinni.

Kivancsiann varom a visszajelzeseiteket .