PDA

View Full Version : canale din grila focussat???



apoklyps3
10-02-10, 14:45
mie nu mi se deschid de nici o culoare, desi am incarcare lunara cu pachet full :

Sport Klub
Sport Klub+
Sport Klub
Fishing & Hunting

Nu fac parte din grila focus sat sau am facut eu ceva aiurea pe aici? i se deschid cuiva?

dodos
10-02-10, 17:53
http://en.kingofsat.net/pack-focussat.php

apoklyps3
10-02-10, 18:15
crede-ma ca eu le-am vazut trecute acolo, numai ca nu se deschid. am card full , ce naiba. si am mai intrebat vreo 2-3 insi si ei zic ca nu se deschid.

techcenter
10-02-10, 18:21
confirm cele afirmate de apoklyps3. in nebunia mea, chiar am trimis un sms de incarcare pentru total. n-a functionat :comp:

poate se gaseste o explicatie.

p.s. eu am pocusul intr-un dm500 ce ruleaza newcs. il voi incerca intr-un receptor cu conax, direct, fara sharing. poate merg. va tin la curent.

succesuri!

dodos
10-02-10, 19:04
In pachetul de programe de pe site-ul celor de la Focus nu am gasit aceste programe in grila lor. Daca voi le gasiti... ;)

http://www.focussat.ro/pac_programe.html

Asadar ele nu sunt in grila...

P.S. Si eu am card full....

optimus
10-02-10, 19:06
Nu cred ca apartin de Focussat chiar daca apar pe king of sat.De exemplu Doq si Fishing and Hunting...nu exista pe site-ul oficial Focussat in niciun pachet.Cred ca ar fi anuntat pe site despre aparitia lor intr-unul din pachete.
Asta ar explica de ce nu se deschid nici la cei cu pachetul full.
Cred totusi ca cel mai bine ar fi sa sunati la ei sa-i intrebati ce-i cu acele canale.

dodos
10-02-10, 19:10
Cum sa suni la ei din moment ce ele nu apar in lista canalelor din receiverul original?:))
Sa-i suni si sa le zici ce: "D-le vad in dream-ul meu in lista providerul-ui d-voastra ESS niste programe care nu merg! Puteti sa-mi spuneti de ce?":horse:

micimacko
10-02-10, 19:32
La inceputul lui januarie au mers, aproape toate erau FTA.

zmeura
10-02-10, 19:47
Pai asa am vazut FTA si Planeta Tv de la bulgari,dar nu m-m gandit sa sun la Focus sau Digi cand s-au codat.:)

apoklyps3
10-02-10, 20:58
totusi sport klub ro apare in grila de pe situ lor, de ce nu mi se deschide???

bobbydias
10-02-10, 21:09
Una apare pe site si alta in grila de programe,OTV,DDTV, nu apar nicaieri. Care ar fi explicatia? Astept parerile voastre. Multumesc.

silvica
10-02-10, 21:29
Nu cred ca apartin de Focussat chiar daca apar pe king of sat.De exemplu Doq si Fishing and Hunting...nu exista pe site-ul oficial Focussat in niciun pachet.Cred ca ar fi anuntat pe site despre aparitia lor intr-unul din pachete.
Asta ar explica de ce nu se deschid nici la cei cu pachetul full.
Cred totusi ca cel mai bine ar fi sa sunati la ei sa-i intrebati ce-i cu acele canale.
Atunci de ce Focussat vand carduri de acces pentru Fishing & Hunting cablistilor ?Bani luati ,program inactiv ,buna afacere:comp:

cipryDXfeed
10-02-10, 21:50
Una apare pe site si alta in grila de programe,OTV,DDTV, nu apar nicaieri. Care ar fi explicatia? Astept parerile voastre. Multumesc.


Uite aici http://www.focussat.ro/pachet_tv_gratuit.html :D

potty
11-02-10, 05:42
totusi sport klub ro apare in grila de pe situ lor, de ce nu mi se deschide???

la mine merge SporttKlub Ro de la focusSat!

cipryDXfeed
11-02-10, 10:56
totusi sport klub ro apare in grila de pe situ lor, de ce nu mi se deschide???

Cu un update la cartela trebuie sa-ti deschida si tie sport klub ro.:)

La mine merge.