PDA

View Full Version : Programare CAM/Card si tot ce tine de asta...



dyngo
17-02-07, 11:04
Tinand cont ca acest forum se cere a fi unl FREEEEE propun infintarea unei noi sectiuni unde, sa ne putem inpartasi "experientele/experimentele" in acest domeniu.
Structura acestei sectiuni, poate fi inpartita pe tipuri de Programatoare, tipuri de CAM-uri, tipuri de Carduri, Rec-uri....etc, asta bineanteles daca admin-ul si moderatorii sunt de acord. Tot odata daca toata lumea este de acord, propun si mutarea posturilor actuale de pe alte sectiuni, care tin de acest domeniu.
In acest fel cred ca se va usura cautarea si gasirea "subiectelor" care ne intereseaza, mai ales pentru cei incepatori ca si mine... :oops:
Sa nu uitam ca forumul este inca un "copil", dar dupa cum se vede "copilul nostru creste intr-o zi cat altii in zece" :lol: :wink:
Sper sa fiu in asentimentul tuturor

dyngo
17-02-07, 11:26
Deci sa incep eu
Am un card Firecript(access card 9) pe care l-am primit odata cu cam-ul T-Rex Twin. Se poate rscrie cardul si sa il transform intr-un card loader pentru Dragon/T-Rex?
Ce am reusit pana acum a fost sa rescriu o parte din el. Problema este ca Prog. din Cas studio nu il recunoaste dar citeste ce am scri pe el. Ma gandesc ca asta este din cauza ATR-ului. Cum se poate rescrie/modifica ATR-ul???si unde gasesc ATR-uri pentru alte tipuri de carduri???
Sper ca nu am spus vreo prostie.... :oops:

dyngo
18-02-07, 11:54
Chiar nu stie nimeni???????

Snow
31-05-08, 23:49
Pana la urma ai aflat ceva?

outcast
01-06-08, 00:03
Deci sa incep eu
Am un card Firecript(access card 9) pe care l-am primit odata cu cam-ul T-Rex Twin. Se poate rscrie cardul si sa il transform intr-un card loader pentru Dragon/T-Rex?
Ce am reusit pana acum a fost sa rescriu o parte din el. Problema este ca Prog. din Cas studio nu il recunoaste dar citeste ce am scri pe el. Ma gandesc ca asta este din cauza ATR-ului. Cum se poate rescrie/modifica ATR-ul???si unde gasesc ATR-uri pentru alte tipuri de carduri???
Sper ca nu am spus vreo prostie.... :oops:

nu....nu se poate:D

LUCIUS
21-12-08, 17:38
ma bag si eu cu o intrebare
se poate scrie (incarca) o cartela
care este valeda sau expirata?
nu am gasit nicaieri raspuns
da camurile se preschimba dar cartelele?
sanatate