PDA

View Full Version : UTv si N24 Plus...out!



shadowman
19-05-10, 21:39
Respecte!
Se pare ca in urma unor informatii pe care le detin,confirmate si prin mail,dela cei dela Dolce-Romtelecom,programele UTv(muzical) cat si N24 Plus vor fi eliminate din grila de programe ale Dolce Tv,ele urmand a fi inlocuite cu alte programe.Din ce stiu eu dela persoana de "contact"ar putea fi inlocuite de un program francez si unul din domeniul documentar insa nu e nimic sigur si definitiv.Nu a situt sa imi spuna exact.
Sincer nu plang dupa nici unul insa speram ca vor fi inlocuite de ceva mai interesant.
Eu cel putin mai urmaream N24 Plus ptr.filmele romanesti pe care le mai difuza,cat despre UTv...nu stiu...dispare de tot sau doar din grila Dolce?!
Poate mai stie cineva ceva....
Bafta!

SuperSonic
19-05-10, 21:44
Pai mesajul asta l-au primit toti abonatii Dolce pe STB ieri. :)

shadowman
19-05-10, 22:24
Respecte!
Scuze,eu nu am citit decat azi si primadata am aflat dela cineva....
Daca am venit cu stirea tarziu...scuze...!:)
Nu am vazuit nicaieri nota si de aceea am scris-o,apoi nu toti au Dolce sa stie,era si ptr cei care nu aveau de unde sa stie.
Bafta!

dic_star79
19-05-10, 22:26
De cand au introdus filme romanesti, ma mai uit si eu cand am timp la N24 Plus , in privinta UTV nu ma uit ca nu e genul meu ....

doktorofsat
19-05-10, 22:45
n24plus e pe 16e iar utv pe 1w , deci nu vad de cei stress!! Problema e strict pt abonatii dulce care au antena pe 39e si atit!

UTV e un post de muzica oribil , urmarirea acestui canal e pierdere de vreme.Decat sa fi investit in HD mai bine isi imbunatateau grila,dar lupul isi schimba blana dar naravul ba!

franta
20-05-10, 15:58
eu nu stiu ce e atata fas hd-ul asta. daca ar fi canale interesante precum descovery national geografic ceva sport calumea sau un canal de filme la care sa se vada diferenta dintre sd si hd as zice si eu ca merita.
nu stiu care e avantajun de a vedea tvr hd sau protv in afara de f1 si meciuri ce mai e asa interesant la tvr, oricum f1 ma uit pe bbc ca e mult mai buna transmisia si comentariu
PS: poate baga taraf tv hd ca atunci kiar ne-am scos :gathering: