PDA

View Full Version : Steaua - Sevilla



Einstein
06-11-07, 14:13
Steaua - Sevilla
Miercuri 07.11.2007 21:45 ProTV
Un meci pe care Steaua il va pierde lamentabil.
1 - 3

-minus
06-11-07, 17:04
E posibil sa faca 2-1,Lacatus spera la un miracol si bine ar fi,totusi eu cred ca asta va fi scorul;
2-1

outcast
06-11-07, 19:35
bate sevilla...desi as vrea sa cistige steaua..

dragsat
06-11-07, 20:42
azi am avut o zii norocoasa si incerc si la pariuri :D

1-0 pentru Steaua

dic_star79
06-11-07, 21:17
Cred ca va fi un meci cu multe goluri ca si in tur un 2-2 este corect desi nici o victorie nu ar strica dar un esec ar fi dezastros pentru a mai prinde primavara chiar si in UEFA.

Einstein
07-11-07, 08:04
E posibil sa faca 2-1,Lacatus spera la un miracol si bine ar fi,totusi eu cred ca asta va fi scorul;
2-1
Joci la doua capete? Ai dat 2-1 pentru steaua si ai votat 2 !? :clap:

-minus
07-11-07, 10:30
Joci la doua capete? Ai dat 2-1 pentru steaua si ai votat 2 !? :clap:

Una din 2 trebuie sa fie nu?

eugennico
07-11-07, 12:31
Steaua-Sevilla
2 - 1

yky
07-11-07, 23:40
Si iata ca ce era de demonstrat s-a demonstrat!!!!! :(
pacat ca slavia a facut egal.....................................
Asta E!......Poate data viitoare.

dic_star79
08-11-07, 08:13
Cred ca unii dintre jucatori ar trebui sa se lase de fotbal!!!! Ce ala a fost joc?:agresiv:

Einstein
08-11-07, 09:21
Si cum va spuneam..., nu avem valoare si fotbal de calitate!
Scor final:
Steaua - Sevilla
0 - 2

yky
08-11-07, 12:28
Voi mai credeti in MINUNI?

Eu DA ......dece nu? Inca se mai poate.....macar UEFA

gelu_dh
08-11-07, 12:43
Voi mai credeti in MINUNI?

Eu DA ......dece nu? Inca se mai poate.....macar UEFA
Ce minuni? Atata vreme ce tu incasezi bataie de la ultima echipa clasata U-CLUJ ,mai ai pretentii de C.L ? Steaua nu prinde anul asta nici Intertoto!!!

Einstein
08-11-07, 12:44
Voi mai credeti in MINUNI?

Eu DA ......dece nu? Inca se mai poate.....macar UEFA
E "theorethic" posibil... Victorie cu Slavia si egal la Arsenal.
Sa revenim cu picioarele pe pamant si sa-i lasam pe altii sa viseze!

outcast
08-11-07, 13:28
E "theorethic" posibil... Victorie cu Slavia si egal la Arsenal.
Sa revenim cu picioarele pe pamant si sa-i lasam pe altii sa viseze!
si ce spui daca slavia bate la bucuresti?theorethic e posibil....nu?

dic_star79
08-11-07, 13:50
si ce spui daca slavia bate la bucuresti?theorethic e posibil....nu?
:clap: Sa fim noi sanatosi ca de ei se ocupa nea Gigi

Einstein
08-11-07, 14:15
si ce spui daca slavia bate la bucuresti?theorethic e posibil....nu?
Tocmai asta spuneam... e doar in teorie, realitatea va fi alta! ;)
Stiti voi deja deznodamantul :!:

horatyu
09-11-07, 10:40
oare prinde Lacaturs Craciunul la steaua?
parca gigi e inghititorul (distrugatorul ) de mituri ---> ma refer la jucatori cu o aura de vedete pe care ii aduce la steaua si apoi ii distruge ca vrea el sa faca echipa cel mai bine ar fi sa devina el antrenor si sa isi ia niste consilieri in persoana acestor mari jucatori care intradevar puneau mult "suflet" in meciurile jucate de ei si nu cred ca Laca va face exceptie de la distrugere .... :(


PT toti care iubesc folbalul din Romania :ganditi-va la acest lucru: CFR nu schimba antrenorii si au o echipa cam de 3 sau 4 ani ,ori cand aduci un jucator pe care l-a dorit un antrenor (si care are si o anume strategie de joc) si dupa aceia vine alt antrenor si alt antrenor si altu cu alta strategie, jucatorul s-ar putea sa nu poata face fata la ce doreste alt antrenor,pt ca numai jucatorii de valoare mare pot face acest lucru ,ori nu sunt jucatori de mare valoare care sa fii fost cumparati de echipele bucurestene si nici prin provincie nu s-a facut acest lucru
asta e problema

Nu vedeti ca steaua nu mai leaga mai mult de 3 pase ,tot numai bubuieli in fata , nu mai are mijloc si echipa e rupta in doua si saracul Iacob la cat a fost injurat joaca mai prost ca un jucator de liga a 3-a (C) si ca el sunt multi altii

Priviti ce a facut gigi cu tribuna eliminandul pe Hagi ,de atunci mai vin la stadion numai cei impatimitii care si daca e steaua pe ultimul loc tot vin la stadion si e pacat ca ...putea merge anul asta in primavara in UEFA ,dar anul asta pass si nu stiu daca la anul mai prinde vreo competitie ....poate daca ii invita olaroiu prin desert la cine stie ce cupa a unui rabin plin de bani ,ca altfel ...
dar poate e bine sa vada si gigi ce reusete el "razboinicul luminii" priceput la toate.

yky
09-11-07, 13:46
De si-ar cumpara ,,BOUL-BALTZII'' o licenta de antrenor, si sa se puna singur la echipa....ce bine ar fi...ar scapa de un salariu si faza cea mai tare ar fi cand ar pierde, sa-l vezi ce explicatii ar da si atunci sunt curios pe cine ar aduce mai bun la echipa....(mai bun decat el)! :)