PDA

View Full Version : Gripa Aviara



yky
28-11-07, 21:01
Bag sama ca avem abonament la gripa aviara ............
sau totul face parte dintr-un scenariu pe termen lung....??
Pe langa faptul ca fantatv a schimbat revizia........... acum si asta.....:(

laleauaneagra
28-11-07, 22:34
iti dai seama ca e un scenariu pe termen lung asa ca si sida,cancer si alte boli

dic_star79
28-11-07, 22:42
Trebuiau sa fie la puscarie unii printre care si ministrul agriculturi de atuncia parca Flutur?
O mare mascarada de a manca bani nostri ai dai la d.....u cu tot cu gripa lor aviara.......

dudusaltan
28-11-07, 22:54
Trebuiau sa fie la puscarie unii printre care si ministrul agriculturi de atuncia parca Flutur?
O mare mascarada de a manca bani nostri ai dai la d.....u cu tot cu gripa lor aviara.......

Eu sunt pe aproape si mi-au povestit oamenii ce porcarii si ce afaceri au facut
atunci.Daca aveau 10 gaini treceau 100 si imparteau banii intre ei.
Cred ca au cheltuit mult in campania electorala si trebuie sa recupereze.

dic_star79
28-11-07, 23:08
Eu sunt pe aproape si mi-au povestit oamenii ce porcarii si ce afaceri au facut
atunci.Daca aveau 10 gaini treceau 100 si imparteau banii intre ei.
Cred ca au cheltuit mult in campania electorala si trebuie sa recupereze.

Nu am nici o putere asupra lor mama lor ...... !!!! ei pe dracu vot ce sa faci cu votul tau cand marea majoritate nu te ajuta si voteaza pentru ei?
Ce se mai aude de Remes,ai??????, vreo ancheta ceva?????, NIMIC.
Suntem o tara jalnica sunt legi dar nu sunt respectate sau si mai rau sunt legi facute pentru a fura cat mai mult din tara asta sub protectia legilor iar noi ce face ai votam in continuare pentru ca suntem o masa DE MANEVRA care poate fi mani****ta !!!!!!!
JALNIC, NU MAI AVEM IN NOI NICI SANGELE CARE CURGEA PRIN TRUPUL CELOR CAZUTI LA REVOLUTIE!!!

maximuss
28-11-07, 23:24
Nu baga Revolutia aici ...atunci niste militari fricosi au tras in colegii lor si in civili in cea mai mare parte. Doar cativa au avut curaj cu adevarat.