PDA

View Full Version : Grupa Mortii



outcast
02-12-07, 15:41
pina si nemtii o numesc grupa mortii..
Gut erwischt haben wir es bei der Euro 2008, jedoch gibts auch ne absolute Hammer- bzw. Todesgruppe.

Hier die Auslosung:


Gruppe A:

Schweiz
Tschechien
Portugal
Turkei
Gruppe B:

Österreich
Kroatien
Deutschland
Polen

Gruppe C (Todesgruppe):
Niederlande
Italien
Rumänien
Frankreich

Gruppe D:

Griechenland
Schweden
Spanien
Russland

yky
02-12-07, 15:54
" SUPER GRUPA'' ......daca nationala are valoare ACUM, se va vedea.
Iar daca murim, macar murim frumos.
Ar fi un moment bun pentru o revansa cu Italia......:D

Einstein
02-12-07, 19:34
"Grupa mortii" nu pentru ca suntem noi in ea, ci alti giganti!
ITALIA, FRANTA si OLANDA

Romania nu conteaza....

vladcarama
03-12-07, 01:17
Cine, dintre echipele Europei, nu a visat sa joace in grupa cu campioanele mondiale. E grupa de elita, Multumim Doamne ca ne-ai adus pana aici...

1Qggecko
03-12-07, 02:25
Nimic nu m-ar bucura mai tare decat de un meci fantastic cu Italia...
Mi-aduc aminte cu placere de meciul de la Bucuresti di '83...sa trimiti acasa Campioana Mondiala "en tittre"...1-0 super gol de la 30-35 metri Bòloni(Ex A.S.A Tg.Mures)...Ce vremuri...

outcast
03-12-07, 02:32
"Grupa mortii" nu pentru ca suntem noi in ea, ci alti giganti!
ITALIA, FRANTA si OLANDA

Romania nu conteaza....
mda....dar e grupa mortii,,,si noi facem parte din ea.

yky
03-12-07, 02:32
Nimic nu m-ar bucura mai tare decat de un meci fantastic cu Italia...
Mi-aduc aminte cu placere de meciul de la Bucuresti di '83...sa trimiti acasa Campioana Mondiala "en tittre"...1-0 super gol de la 30-35 metri Bòloni(Ex A.S.A Tg.Mures)...Ce vremuri...
Si sa le explicam din nou cum e cu torta victoriei......!?...:D

-minus
04-12-07, 19:12
Domnilor!! eu sunt optimist,chiar daca sunt tari cu renume in grupa...

Einstein
04-12-07, 22:30
Domnilor!! eu sunt optimist...
...pentru Italia sau Franta? :D

-minus
04-12-07, 22:48
...pentru Italia sau Franta? :D


Hai sa facem un pronostic; eu zic ca favorita va fi Olanda urmata de Romania,voi ce ziceti?

Einstein
04-12-07, 22:53
Pronosticul meu:
Romania locul 1 (de la coada :)) ... si plusez ... nu marcheaza gol in poarta adversa! :beer:

yky
05-12-07, 11:08
Italia locul 1 .......Romania locul2 .....si ne mai intalnim cu Italia in finala............................Merge???:):D

bade
05-12-07, 11:50
Italia locul 1 .......Romania locul2 .....si ne mai intalnim cu Italia in finala............................Merge???:):D

NU MERGE...........MERG PE MANA LUI EINSTEIN.......:agresiv:

staric
05-12-07, 12:07
Fratilor, nu le am cu sportul ... dar daca si Nationala Romaniei ( jucatori, antrenori ...) intra in lupta cu acelasi gand ca deja au pierdut chear ca am dat de belea ... si, domnilor, aratatimi o grupa usoara sau credeti ca restul echipelor vor intra pe teren doar sa piarda:)

P.S.

Pronosticul meu: Romania va fi pe PRIMUL LOC!!!!!

Einstein
05-12-07, 12:16
Pronosticul meu: Romania va fi pe PRIMUL LOC!!!!!
... cum am zis eu? :D

bade
05-12-07, 12:17
Fratilor, nu le am cu sportul ... dar daca si Nationala Romaniei ( jucatori, antrenori ...) intra in lupta cu acelasi gand ca deja au pierdut chear ca am dat de belea ... si, domnilor, aratatimi o grupa usoara sau credeti ca restul echipelor vor intra pe teren doar sa piarda:)

P.S.

Pronosticul meu: Romania va fi pe PRIMUL LOC!!!!!



RESTUL GRUPELOR NU ERAU MAI USOARE DECAT ASTA........CI MULT MAI USOARE.......CHIAR ERAU SANSE REALE SA TREACA IN SFERTURI DIN CELELALTE GRUPE..........PRIN PROSPORT PARCA IN ZIUA TRAGERII LA SORTI SPUNEAU CA CEA MAI GREA GRUPA AR FI TOCMAI ASTA.........SI CULMEA ASTA A IESIT DIN URNE................:dance:

staric
05-12-07, 12:25
RESTUL GRUPELOR NU ERAU MAI USOARE DECAT ASTA........CI MULT MAI USOARE.......

CARE grupa e mult mai usoara ???

P.S.

Credea cineva ca ANGLIA ramane acasa?

bade
05-12-07, 12:31
Pai Ti Se Pare Ca Elvetia ,austria , Polonia, Turcia Sunt Mai Bune Decat Italia( Campioana Mondiala) Franta(vice) Sau Olanda?