PDA

View Full Version : Hai dinamo !!!



qwess
06-05-11, 23:19
nu mi s-a parut corect ca rivalele sa aibe cate un thread cu HAI X si Y asa ca am deschis unul si cu cea mai buna echipa de fotbal din ROMANIA.
vac ca pe acolo se vorbeste doar de brichete, generatoare, lanterne si oi, ....d-ale lor.
asa ca:
HAI DINAMO !!!

:party::bun::bravo:

lao
06-05-11, 23:24
Bun moment ti-ai ales!!! Ca sa fii in ton cu moda!
Totusi aia cu " cea mai buna echipa " n-am inteles-o! :lol:

zappa
07-05-11, 09:18
Echipa e cu moralul la pamant. Cel mai bun conducator din lume a ales sa plece la Miami in loc sa sustina echipa cu dansul shakirei. Bravo porcea!

qwess
07-05-11, 09:44
pai a auzit ca vine Shakira si va dansa ea:)

gabrield
07-05-11, 09:45
nu mi s-a parut corect ca rivalele sa aibe cate un thread cu HAI X si Y asa ca am deschis unul si cu cea mai buna echipa de fotbal din ROMANIA.
vac ca pe acolo se vorbeste doar de brichete, generatoare, lanterne si oi, ....d-ale lor.
asa ca:
HAI DINAMO !!!

:party::bun::bravo:

Felicitari pentru idee.
O mica remarca as avea : cum adica "cea mai buna echipa din Romania " ?
La ce anume, cei mai buni ?

Hai sa definim o perioada de timp, (cel putin 5 ani consecutivi) si sa ne uitam in statistici.

qwess
07-05-11, 10:22
cum adica la "ce anume"? la fotbal binenteles, vedeti daca nu a-ti vazut si ultimul meci cu Cluj...
serios vorbind suntem la pamant si nu doar cu moralul cum zice @zappa.:rau:
Daca la Steaua principala vina o poarta nenea B, la noi....avem o armata de "bagabonzi", de unul am scapat mai sunt 10
Era bun si Borcica, ne pregatea mereu pentru champion lig:), sa vedem ce face Savulescu.
si totusi:

HAI DINAMO !!!

p.s.apropo de statisci, pentru mine acestea nu exista decat cele dupa anii 2000, statistici vis a vis de cine nu erau decat 2 echipe restul erau anihilate, putem sa le numim :Nationala A si B.

delta2k2
07-05-11, 11:51
Hai Dinamo ... la munca.
Tocmai am aflat ca au luat-o ieri , dupa ce au condus cu 1-0.