PDA

View Full Version : Fotbal minut cu minut - Preliminariile CE 2012 pe Digisport 2!!!



Meridian
07-10-11, 12:07
Astazi avem parte de un noul concept - difuzat afara cu succes - un soi de multisport! Minut cu minut asa se va numi emisiunea de pe DigiSport 2 in aceasta seara!!!

Iata partidele transmise simultan:

Azerbaidjan - Austria ora 19:00
Finlanda - Suedia ora 19:15
Letonia - Malta ora 20:00
Bosnia - Luxemburg ora 21:00
Turcia - Germania ora 21:30
Belgia - Kazahstan ora 21:45
Cehia - Spania ora 21:45
Grecia - Croaţia ora 21:45
Irlanda de Nord - Estonia ora 21:45
Serbia - Italia ora 21:45
Andorra - Irlanda ora 22:30
Portugalia - Islanda ora 23:00

"Noi vom fi anunţaţi doar in momentul in care se face trecerea la o altă confruntare. Atunci cind se marchează sau e fază spectacol. Transmisia live a partidelor plus grafica sint asigurate de cei din Anglia. Noi doar am cumpărat acest pachet special", a spus George Dobre, redactorul şef de la DigiSport.


P.S : M-as bucura sa preia si campionatele importante din Europa in acest format...

:clap:

zappa
07-10-11, 12:37
Si Romania - Belarus nu e transmis? Nici macar prin telefon? Atunci ma multumesc cu derby-ul Letonia - Malta.

Meridian
07-10-11, 12:50
Romania - Belarus e transmis de catre TVR 1 , Dolce Sport, Al Jazeera Sport +7 si Film +

zappa
07-10-11, 15:50
Stiam de TVR 1. Si ai uitat de TVR HD.

Meridian
07-10-11, 20:14
@zappa - am crezut ca lumea se prinde ca daca e pe TVR 1 se va transmite si pe HD. Mai fac o completare daca e vorba asa...meciul va fi si pe Dolce Sport HD.

zappa
08-10-11, 16:17
Halal echipa.Mai bine faceau transmisia cu webcamul. Doar atat merita "echipa de tinichea". Cine naiba e Măţel? Si la ce echipa joaca? E cumva coleg de echipa cu ilustrul fLORESCU? Si mai era un mare anonim; Max Nicu! Fotbalisti de valoare care isi pusesera sperante in echipa de amatori a Luxemburgului (sa incurce Bosnia). Mutu inca spera sa joace si el la un campionat (mondial sau european). Poate la 40 de ani. O fi de la sibutramina, caci de cocaina s-o fi lecuit (poate).
Macar ne-am consolidat locul 3 in grupa, loc care nu intereseaza pe nimeni dealtfel. E locul ocupat de "looseri". Ca la admiterea la facultate; am fost primii sub linie. Am reusit, dar fara loc. Jenant. Sa fii egalul Albaniei si Belarusului. Si sa tremuri la un meci jucat impotriva Luxemburgului.

dic_star79
08-10-11, 23:18
Eu nu m.am uitat la meci si din aduceri aminte cred ca nu am mai vazut un meci cap coada cred ca de foarte mult timp...