PDA

View Full Version : Trinitas Si Iepurasu!!!



darkkoder
11-02-08, 00:27
Ita un exemplu bun al unor baieti destepti:

http://thumbnails.imajr.com/gh-749683.JPG (http://imajr.com/gh-749683)

zmeura
11-02-08, 01:06
Te plictisesti?:tv:

darkkoder
11-02-08, 01:25
da ca femeia lucra noaptea:)

zappa
11-02-08, 07:40
Unde????????????

darkkoder
11-02-08, 14:45
lucrezaza la o fabrica e de noapte si apoi ma plikti
glumesc dar cum juma e adevarat:) :) :) :) :) :)

horatyu
11-02-08, 17:39
lucrezaza la o fabrica e de noapte si apoi ma plikti
glumesc dar cum juma e adevarat:) :) :) :) :) :)

daca esti dependent de sex rezolva cumva problema ta.

de ce vrei sa manjesti cu orice chip ideea despre un post religios?

sau nu crezi ca nu exista destui oameni care sa se uite la acest gen de program TV.
Se pare ca putina tamaie si aghiasma ar fi necesare capsorului tau poate dispar duhurile rele care te agita.
Esti un fel de gigi contra si vrei sa iesi in evidenta cu orice chip.

Probabil ca ai avut o copilarie lipsita de afectiunea celor din jur si atunci cauti macar sa iesi in evidenta.(asta cu lipsa de afectiunea si dorinta de a iesi in evidenta este din psihologia vietii si este adevarata 100% )

darkkoder
11-02-08, 18:27
horatyu sa lamurim ceva:

nu sunt dependent de sex
nu ma intereseaza cine se uita cum se uita
nu sunt jiji contra chiar imi place fff mult jiji:)
tell just so stories 2 smb else adik psihologia vietii ca nici asta nu ma intereseaza:)

http://www.sateliti.org/showthread.php?t=2651

cred ca inteleg tot mai mult din ce categorie de varsta faci parte
E normal la varsta ta
incearca sa te maturizezi ca nu e timpul pierdut

horatyu
11-02-08, 20:51
horatyu sa lamurim ceva:

nu sunt dependent de sex
nu ma intereseaza cine se uita cum se uita
nu sunt jiji contra chiar imi place fff mult jiji:)
tell just so stories 2 smb else adik psihologia vietii ca nici asta nu ma intereseaza:)

Nu era vorba de DIGI TV ,ci o expresie "gigi contra" = "gheorghe contra" alintat

si tocmai ca nu te intereseaza cum se uita si cine se uita
de ce vrei sa manjesti ideea de post religios?
tu esti bolnav?
ai ceva cu Biserica?
ai mai fost la biserica in ultimii 10 ani?
ce rau ti-a facut Biserica tie?
intrebari la care ar trebui sa raspunzi in sinea ta si sa iti pui un semn de intrebare ,daca nu cumva ai ceva lipsa la biblioteca la raftul de sus daca esti asa inversunat si recomanzi pe toate forumurile aceiasi idee : playboy la pachet cu trinitas.
Daca nu e ceva patologic poate deveni
Sanatate si mediteaza mai mult inainte de a face ceva contra celor care nu ti-au facut nimic rau
s-ar putea sa ti se intoarca inapoi in momentul cand te astepti mai putin.

darkkoder
11-02-08, 21:45
Horatyu iata cum sta treaba:

-1 santem pe un forum despre sateliti dar nu un forum rigid ci un forum unde se si glumeste de aceea e offtopic
-cat despre trinitas eu am incercat sa subliniez ca religia e facuta de oameni pt a servi oameni
-convingerile mele religioase nu le discut pe forum
-vorbele tale"tu esti bolnav?
ai ceva cu Biserica?
ai mai fost la biserica in ultimii 10 ani?
ce rau ti-a facut Biserica tie?" le fac ca nu le bag in seama
u chiar vrei sa aduci un aer de la erdeisti aici spune pe fatza:) :) :) :)
-vorbele tale "ntrebari la care ar trebui sa raspunzi in sinea ta si sa iti pui un semn de intrebare ,daca nu cumva ai ceva lipsa la biblioteca la raftul de sus daca esti asa inversunat si recomanzi pe toate forumurile aceiasi idee : playboy la pachet cu trinitas." nu am nevoie de sfaturile tale si ale nimanui cand e vorba de asa ceva ....si niciodata nu-mi pun intrebari de aceea sunt fericit
traiesc fericit pt ca nu regret nimic din ce-am facut dar regret enorm ce nu am facut.Dar oricum acum imi merge bine sunt foarte bine pt ca stiu ca nimeni nu merita nimik si ma bucur pt fiecare zi fiecare clipa de viata.

numai bine!!!:wellcome:

outcast
12-02-08, 00:58
nu e vorba de aer de erdeisti...pur si simplu nu amesteca lucrurile..uita-te la spice si restul cit vrei si lasa trinitasul in pace.....ce iti place tie te priveste.la tine acasa....aici e un forum..nu da bine ceea ce faci in cazul de fata....pur si simplu oamenii isi vor face o parere gresita despre tine....
asta incerca sa-ti explice horatyu

darkkoder
12-02-08, 20:18
sunt mai multe feluri de a explica lucrurile:) :wellcome:

dic_star79
12-02-08, 20:31
Voi in loc sa veniti cu topicuri bune si foarte bune care sa aiba legatura cu satelitii , telecomunicatiile sau orice ce tine de acest domeniu deschideti topicuri care duc la cearta si dezbina acest forum, totusi ganditiva bine inainte de a deschide un topic:cheers: .

comerciantul
12-02-08, 20:47
e bine sa nu se amestece lucrurile si treburile; trinitas n-are nici o legatura cu iepurasul; e bine sa nu facem afirmatii nepotrivite;

coburn
13-02-08, 00:52
Frate darkkoder ai dat cu bata in balta si te-ai cam stropit de mocirla dar lucrul cel mai grav e ca ne-ai stropit si pe noi.Iti recomand pe viitor sa sa te gandesti mai bine inainte de a posta asemenea lucruri.Sanatate