PDA

View Full Version : Caut sa cumpar in Ro!



-minus
11-02-08, 09:43
Tot incerc sa dau de o astfel de antena;
http://www.sepatriot.com/prt3.1.htm
aceti idee cine o comercializeaza in ro?

yky
11-02-08, 12:17
Doamne ...ce frumoasa e...!!!! :) :D

Asaceva vreau si eu.....chiar daca are aproape 200 de kg (174)

-minus
11-02-08, 12:22
Doamne ...ce frumoasa e...!!!! :) :D

Asaceva vreau si eu.....chiar daca are aproape 200 de kg (174)

Cu una din asta vreau sa prind ASTRA 2D costa in jur de 800E cu toate taxele,mai caut sa vedem cine imi poate oferi o alternativa la Prosat care mi-o aduce la comanda ferma [banii in avans] dar astept raspunsul lor la oferta de pret finala!

gelu_dh
11-02-08, 12:28
Cu una din asta vreau sa prind ASTRA 2D costa in jur de 800E cu toate taxele,mai caut sa vedem cine imi poate oferi o alternativa la Prosat care mi-o aduce la comanda ferma [banii in avans] dar astept raspunsul lor la oferta de pret finala!
Daca mergi prin unele orase sant firme de cablu ce au dat faliment si au asa ceva.Cred ca le poti lua cu cica - nica, oricum trebuie sa incerci varianta asta caci ai scuti o groaza de bani.

-minus
11-02-08, 12:53
Daca mergi prin unele orase sant firme de cablu ce au dat faliment si au asa ceva.Cred ca le poti lua cu cica - nica, oricum trebuie sa incerci varianta asta caci ai scuti o groaza de bani.
Nu mai vreau second-hand,direct din fabrica nou nouta! dai un ban dar stai in fata.

darkkoder
11-02-08, 14:54
La cineva mere si cu o antena de 2,4m astra 2d linga baia mare:)
semnal 65%

Oricum dc nu vedeam cu ochii mei nu credeam.

Succes spaniolule!!!:D

-minus
11-02-08, 15:01
La cineva mere si cu o antena de 2,4m astra 2d linga baia mare:)
semnal 65%

Oricum dc nu vedeam cu ochii mei nu credeam.

Succes spaniolule!!!:D

Am de 2,4 nu merge in Bucuresti de asta o vreau pe cea de 3,1 ca va merge sigur,pe 2,4 intra semnal de pe astra 2D dar nu suficient cat sa deschida programele,orcum cand o voi cumpara voi posta si foto cu ea,cine stie poate voi cumpara una de 4,8 macar sa stiu ca dau un ban dar face!

dic_star79
11-02-08, 15:15
Am de 2,4 nu merge in Bucuresti de asta o vreau pe cea de 3,1 ca va merge sigur,pe 2,4 intra semnal de pe astra 2D dar nu suficient cat sa deschida programele,orcum cand o voi cumpara voi posta si foto cu ea,cine stie poate voi cumpara una de 4,8 macar sa stiu ca dau un ban dar face!

Acum vrei sa vezi si Sky U.K.:D

-minus
12-02-08, 13:43
Acum vrei sa vezi si Sky U.K.:D

Pai daca majoritate programelor sunt free? problema e antena sau mai bine zis marimea,dar o rezolv si pe asta.