PDA

View Full Version : delta2k2



f11
12-11-12, 21:13
Imi poti expilca ,te rog, "ca la prosti" inchiderea si bineinteles aplicarea regulamentului in postarea lui vladtimmy.
Iar daca forumul isi schimba profilul in "naiba" stie ce atunci e bine sa specifici nu sa ameninti in stinga si in dreapta.

f11

franta
12-11-12, 22:48
mai incerca cineva sa faca ceva legat de subiect si ne apucam sa ii dam in cap,
intrebare : daca cineva ar aduce o solutie la problema ar lua ban?

stargate
12-11-12, 22:54
Ca ne place ori ba avem un regulament care trebuie respectat iar @delta2k2 a aplicat regulamentul fara sa ameninte pe cineva sau sa aplice vreo sanctiune celui ce a deschis acel topic .

horatyu
12-11-12, 23:05
@F11 nu e cu suparare dar totusi noi (cei din staff) suntem in caz de "ceva" raspunzatori pentru faptul ca inchidem ochii la ceva nu tocmai legal, chiar daca e doar pentru teste particulare.
La fel ca si alti colegi moderatori cred si eu ca a luat o atitudine corecta si nu a pus nimanui pumnul in gura , iar cine este pasionat de teste poate incepe de acolo, dar sa nu foloseasca forumul pentru a ne aduce prejudicii(paza buna trece primejdia grea)

daca foloseste PM( privat message) este ok

delta2k2
12-11-12, 23:58
Imi poti expilca ,te rog, "ca la prosti" inchiderea si bineinteles aplicarea regulamentului in postarea lui vladtimmy.
Iar daca forumul isi schimba profilul in "naiba" stie ce atunci e bine sa specifici nu sa ameninti in stinga si in dreapta.

f11

Deşi mi-aş fi dorit să las subiectul să se dezvolte, regulamentul acestui forum nu o permite. In postul respectiv doar am citat primele două reguli ale acestui forum, am postat şi link către regulament. Nu am ameninţat pe nimeni, nici măcar nu am dat avertismentele respective.
Poate nu ştii (sau ai uitat) dar acest forum (inclusiv forumul "vecin") a avut unele probleme pe motiv ca erau publicate key.

Dacă totuşi crezi ca am procedat greşit (abuziv), poţi trimite PM către admin.

zildan
13-11-12, 00:01
@F11
Sigur nu a fost ceva personal!
Citesti topicul si daca esti de acord postezi dupa mine sa il stergem.

XVanish
14-11-12, 10:21
Nu inteleg, care e problema? Regulile privind pirateria, key, etc sunt clare si sunt aplicate de mult timp. delta2k2 a procedat cat se poate de corect; daca consideri ca a gresit cu ceva (desi nu vad cu ce) poti sa-mi trimiti un PM cu argumente clare.