PDA

View Full Version : CFR Cluj EVENTUL!!!



Einstein
07-05-08, 19:14
CFR Cluj a reusit sa devina campioana in Liga 1!
FELICITARI!!!

yky
07-05-08, 20:27
Bravo lor!!!....meritau.....:band:
Asa poate le mai trece celor din ''capitala'' impresia ca ''provincia'' e ,,0'' si doar bucurestiul conteaza.....:clap::clap::clap::clap:

shadowman
07-05-08, 23:27
Respecte!
Vreau sa felicit si eu C.F.R.Cluj ptr castigarea campionatului.Daca vor reusi eventul ar fi foarte bine ptr.ei,ar dovedi ca sunt cei mai buni in acest sezon!
Salut toti suporterii C.F.R.-ului si nu numai.
Bravo baieti!:band::cheers::dance:
Apropo.....oare ce bomboane voia becali(cu B mic)sa cumpere?e criza de "dulciuri"in Bucuresti!:agresiv:
Nasol!
Bafta!

valeriu
08-05-08, 01:10
Si eu la fel vreau sa felicit CFR Cluj pentru cistigarea campionatului.
:band::gathering::cheers:

Einstein
08-05-08, 08:53
Stelistii! Unde sunt stelistii?

Snow
08-05-08, 10:23
unde sa fie?: la DNA:)

outcast
09-05-08, 00:33
respecte CFR!!!
campioni!!!!

Einstein
11-05-08, 09:06
...a castigat si cupa Romaniei, invingand in finala Unirea Urziceni cu 2-1!
Felicitari clujenilor, portughezilor, francezilor... :clap:

Cu "ciocu mic" si hotarare se face performanta, nu cu geanta de euroi!

shadowman
11-05-08, 13:34
Respecte!
Ai uitat sa multumesti si "ungurilor"!:)
Asta sa parafazam "un talent in viata"(a se citi becali cu b mic).
Felicitari C.F.R.-ului!
Bafta!

simplul
11-05-08, 13:46
Felicitari Cfr-ului da sa nu uitam si de Poli si dinamo. oricum sper ca de la anu campionatul va fi mai deschis si in sfarsit curat, fara genti, plase, brichete etc etc.

zappa
12-05-08, 12:36
Sunt Stelist. Sunt aici. CFR-ul nu merita titlul de campioana. Iar suporterii CFR-ului sunt suporteri de conjunctura. In decembrie cfr-ul va avea zero puncte si zero goluri marcate in liga campionilor. Sper ca Steaua sa se ridice la adevarata ei valoare si sa ajunga in liga acolo unde a mai ajuns si merita sa ajunga. HAI STEAUA.

Snow
12-05-08, 13:20
eu nu sunt nici cu steaua nici cu cfr-ul (nu tin cu nemeni), insa steaua nici atat nu merita. nici macar locul 2. meciurile se castiga in teren nu cu valiza. pe urma cand mergem intr-o cupa gen uefa sau a campionilor ne intrebam de ce suntem ciuca bataiilor.

zmeura
13-05-08, 13:07
Steaua ramane Steaua.Doar daca am scapa de ciobanul asta care a pus mana pe ea.
CFR-ul a fost mai buna,dar la ce campionat avem vai si amar de noi in cupele europene.Ar fi bine sa ajunga si Steaua in grupe (cu toate ca mi-e greu sa cred) si sa vina banuti grei catre echipele romanesti,care impreuna cu banutii din drepturile de televizare a ligii ar putea sa ridice fotbalul,dar dupa cum vedeti investitiile dau rezultate doar dupa 3-4 ani,iar patronii nostri nu prea au rabdare.
Cel putin vom avea meciuri multe la care sa ne uitam,ca la liga lui Mitica nu ma uit.E pierdere de timp.