PDA

View Full Version : Contract DTH



-minus
24-07-08, 14:37
Cei care ma pot ajuta sa obtin un contract de dealer cu digi pentru instalari/vanzari ,lasati-mi un pm,am incercat toate caile dar nimic,va multumesc anticipat!

tirycm
28-07-08, 21:48
Cei care ma pot ajuta sa obtin un contract de dealer cu Focus Sat pentru instalari/vanzari ,lasati-mi un pm,am incercat toate caile dar nimic,va multumesc anticipat!
In prezent montez pentru Boom si Dolce.Regiunea Dolj ,Gorj,Mehedinti.

-minus
28-07-08, 22:55
Cei care ma pot ajuta sa obtin un contract de dealer cu Focus Sat pentru instalari/vanzari ,lasati-mi un pm,am incercat toate caile dar nimic,va multumesc anticipat!
In prezent montez pentru Boom si Dolce.Regiunea Dolj ,Gorj,Mehedinti.

Ai PM!!:):!:

tirycm
29-07-08, 15:34
Azi am reusit sa obtin o intalnire cu cei de la Focus.
Multumesc pentru ajutor.

-minus
29-07-08, 16:01
Azi am reusit sa obtin o intalnire cu cei de la Focus.
Multumesc pentru ajutor.
Ma bucur ca ti-am fost de folos,sper sa semnezi contractul,BAFTA!!

dragsat
29-07-08, 16:39
pai cum asa??? iar lingi pe unde scuipi??? :))))))))

-minus
29-07-08, 18:04
pai cum asa??? iar lingi pe unde scuipi??? :))))))))
Ai un avertisment pentru nerespectarea regulamentului;
http://www.sateliti.org/showthread.php?p=3#post3
la urmatoarea abatere primesti BAN 48 de ore iar daca vei continua si dupa aceea BAN 2 ani!

dromihetes
30-07-08, 23:35
M-ar putea ajuta si pe mine cineva pentru asa ceva in Cimpia Turzii pentru dolce boom focus si chiar si Digi daca e posibil. Multumesc

-minus
31-07-08, 08:39
M-ar putea ajuta si pe mine cineva pentru asa ceva in Cimpia Turzii pentru dolce boom focus si chiar si Digi daca e posibil. Multumesc

In primul rand trebuie sa ai firma,minim 3-6 echipe dotate corespunzator[masini,scara,teleman,rotopercutor,busola,etc] 1-2 puncte vanzare si abia dupa ce nu ai reusit oficial[telefoane,faxuri,maill] poate te putem ajuta.:) deoarece din topicul tau denota ca nu ai lucrat nicioadata in domeniul asta si sunt sigur ca nici firma pe profil nu ai.

dromihetes
01-08-08, 15:25
Firma am iar cit despre muncit in domeniu am muncit in Madrid cred ca am instalat peste 1000 de antene atit pentru romani cit si pentru spanioli asta o faceam dupa-masa si simbata si duminica iar dimineata am muncit la EADS Casa Espacio pentru Ariane 5 partea ISS si pentru partea criogenica, antene sateliti fibra carbon, sateliti, racheta vega tot asa partea criogenica si multe altele, etc. etc.

-minus
01-08-08, 16:57
Firma am iar cit despre muncit in domeniu am muncit in Madrid cred ca am instalat peste 1000 de antene atit pentru romani cit si pentru spanioli asta o faceam dupa-masa si simbata si duminica iar dimineata am muncit la EADS Casa Espacio pentru Ariane 5 partea ISS si pentru partea criogenica, antene sateliti fibra carbon, sateliti, racheta vega tot asa partea criogenica si multe altele, etc. etc.

Fa-ti echipe cum ti-am spus mai sus,incearca pe caile legale si apoi vorbim,in mod normal daca ai firma si ai CAEN-ul deschis pe instalatii electrice vei obtine relativ usor un contract la DTH-uri mai putin la dolce si digi unde cerintele sunt fff mari! dar incearca si la ei,BAFTA!