PDA

View Full Version : Roma - CFR



zmeura
16-09-08, 23:04
2-1 in acest moment.Si daca vor face egal va fi extraor dinar.Sa strangem mai departe din bu.. aaaa pumni.

horatyu
16-09-08, 23:27
Felicitari CFR cluj pt cele doua goluri date Romei in seara asta

au avut incredere in ei
au reusit sa revina de la 1 zero pt Roma

felicitari lui Andone
pacat ca nu se poate el bucura de acest mare succes

Einstein
16-09-08, 23:37
Roma - CFR 1-2

BRAVO CFR!!!!!!!!!!!!!!!
Parca am vazut meci intre Roma si Real Madrid!

yky
16-09-08, 23:37
Sa terminat .....1-2...:happyman::happyman:
Bravo CFR_CLUJ

Si uite asa au luat 3 puncte.
....sa vedem replica stelei...:D

zmeura
16-09-08, 23:40
Am strans putin pe final,dar pana la urma a iesit ceva.La fotbal vreau sa zic.:D
A fost un meci frumos,de Liga Campionilor.

laleauaneagra
16-09-08, 23:41
Doamne ce meci,n-am cuvinte

sant trist,oare noi de ce nu putem????????noi romanii vreau sa zic:)

dic_star79
16-09-08, 23:44
BRAVO CFR!!!

ovex
16-09-08, 23:51
Daca ati urmarit cu atentie, jocul CFR-ului nu se compara deloc cu ce joaca echipele din "Provincia Damboviteana Mititica", adica jocuri de pase dintre mijlocasi si aparatori, presarate pe alocuri cu atacuri razlete, finalizate cu "avioane" prin tribune, formatii care pe finaluri de meci ar da orice sa se poata apara si cu rezervele. Ce sa mai zic??? Daca ar juca si nationala ca CFR-ul??? ... Poate se gandeste cineva sa naturalizeze niste jucatori, care n-au calcat inca prin tarile lor la nationala.

ovex

zmeura
16-09-08, 23:55
Stiu ca nu va place la multi de el,dar Mircea Badea a spus foarte corect ca daca erau mai multi romani in echipa la 1-0 li se taiau picioarele si se bagau cu partea dorsala in poarta,ca sa nu ia bataie la scor mare.Cred ca are dreptate.
PS:Scuze,dar tampitul de Badea tocmai si-a pus filmulet cu el in sala la antrenamente ca sa arate ce tare e.Nu e un moment prea bun sa zic ceva de bine despre el.:2guns:

resofty
17-09-08, 14:58
Tot respectul pentru CFR Cluj care au facut un meci superb ieri, sa speram ca si Steaua se trezeste , fiindca eu unul m-am saturat de meciurile cacacioase pe care le facea....