PDA

View Full Version : boom pe cccam ?



adituu
01-10-08, 18:54
Pe toate forumurile lumea vad ca vorbeste de boom pe dream dar nimeni nu spune precis ce si cum ? Imi poate spune coneva cum merge , daca merge ...

zappa
01-10-08, 19:12
Merge. Bine.
Dar imi arati si mie "toate forumurile" pe care scrie de boom ca merge pe dream? Ca sunt tare curios.

P.S.: merge bine pe conserva lor.

-minus
01-10-08, 19:46
Pe toate forumurile lumea vad ca vorbeste de boom pe dream dar nimeni nu spune precis ce si cum ? Imi poate spune coneva cum merge , daca merge ...
Ai citit posturi vechi,candava acum in urma cu un an intradevar boom mergea in share,in momentul de fata cardul boom este imperecheat cu firmul receiverului deci....imposibil de pus in share!

zappa
01-10-08, 23:21
Pai a mers in share pana si-au bagat cartitele coada. Oare incearca din nou?
Cartitele...normal.

adituu
02-10-08, 18:15
Scuze pentru link dar la astia se luada ca merge de ce in rest nu ar merge ???
http://www.zsharing.com/

Doar nu au astia 4 capete , da ai dreptate ce am vazut pe forum-uri este din 2006 nu am fost atent la data !
Deci se poate sau nu ????

laleauaneagra
02-10-08, 18:23
nu....................

adituu
02-10-08, 18:53
K daca nu se poate nu se poate . Atunci motoras plus antena de cat pentru cata ca sa vad sky ?Si campionatul spaniei unde il vedem ???

-minus
03-10-08, 13:29
K daca nu se poate nu se poate . Atunci motoras plus antena de cat pentru cata ca sa vad sky ?Si campionatul spaniei unde il vedem ???
Faci ab. la boom-8E/luna si vezi campionatul Spaniei,daca nu....treci in sharing si vezi la spanioli.

ddog
11-02-09, 20:14
Regula 12.

Eu am ab. si as vrea sa stiu daca pot pune cardul pe un dm500. Nu ma intereseaza sa-l pun in share(daca nu e posibil).
Am vazut ceva despre boom&dolce.. mai este de actualitate??
Multumesc anticipat:)

zmeura
11-02-09, 20:24
Nu mai merge.

ddog
12-02-09, 01:13
oops! si eu care am luat db special pt asta..


:offtopic:unde pui ca am si un diji cu conserva rupta in urma unei incercari nereusite de a scoate bk :(


Interesant va fi de vazut cum se va dezvolta fuziunea dulce-bum(cumpararea.. de va fi sa fie) din punct de vedere al cardurilor. Dulce inca merge (oare pt cat timp) bum din cate se pare nu.. pt ca sunt totusi voci care sustin contrariul.
OK.. si eu ce fuk cu dm'ul?...
damn... i need a line!


PS: @zmeura thx and sry for ot & rule 12