PDA

View Full Version : aroganta



laleauaneagra
26-04-07, 14:29
nici nu stiu cu ce sa incep si ce sa scriu stiu fiecare e liber in exprimare si fapte dar ma doare faptul ca anumiti useri de pe acest forum posteaza in alta parte oriunde ar fi si pur si simplu esti luat de prost sau la misto ex ultimi raspuns referitor la chanel6 care nu mai emite pe sirius dar useru sustine in continuare ca merge la care se raspunde ca a mers pina cind sa consumat semnalu nu vreau sa fiu inteles gresit fiecare poate merge unde doreste si sa faca ce vrea dar pur si simplu ma doare ptr ca eu va consider prieteni nu vreau sa deschid un subiesct doar miam spus durerea.dracu stie oi fi eu mai sensibil

si ca o ultima editare oare anumiti useri nu au incredere in experienta si raspunsurile noastre nu neaparat ale mele

Einstein
26-04-07, 15:29
Iti dau dreptate. Unii exagereaza in atitudini sfidatoare. Cred ca tine de o buna crestere elementara. Eh.... o mai veche meteahna romaneasca: lipsa respectului. Va reamintesc ca una din regulile forumului se refera la RESPECT.

Snow
26-04-07, 15:34
e optiunea lor sa posteze unde vor; si eu am ajutat pe cineva de aici care cauta patch pentru reciverul lui. a spus ca nu sunt bune linkurile, desi acolo scria negru pe alb, s-a dus pe alt forum a pus aceeasi intrebare, nici un raspuns, pe urma a postat el linkurile date de mine:)
n-ai de ce sa te superi, asta e.

XVanish
26-04-07, 18:22
Nu va stresati ca o faceti degeaba... oricat ne-am strofoca tot ramane cate un user doi care nu vor fi multumiti... depinde mult de gandirea fiecaruia si de cum interpreteaza raspunsurile tale... eu unul nu bag de seama, postez ce stiu ca poate ajuta si gata... ce gandeste dupa aia userul despre mine sau cat considera el ca l-am ajutat sau nu asta deja nu mai mai priveste... eu sunt cu sufletul impacat ca stiu ca i-am dat o mana de ajutor... e decizia lui daca asculta sfatul meu sau nu...
Plus ca in general romanul e precaut sau nehotarat... intreaba in 2-3 locuri inainte de a face ceva... nu ai ce sa faci....

Relax ppl :D

zappa
26-04-07, 18:44
.........

Sa inteleg ca esti avocatul lui adryan_mircea? Sau esti chiar tu? Daca persoana cea mai avizata de pe acel forum iti raspunde scurt si la obiect normal ar fi fost sa multumesti si sa te documentezi. Dar ai continuat si a degenerat. Asta e.

-minus
26-04-07, 19:25
Un minimum de respect fata de membrii forumului ar trebui sa existe chiar daca nu ne cunoastem personal totusi discutam zilnic despre problemele noastre curente referitoare la sateliti si programe,de aceea cred ca uneori e bine sa trecem cu vederea unele aspecte negative,nu toti stiu sa se compoarte firesc la o intrebare decenta si raspund in 2 peri,asta e!,noi mergem mai departe

dic_star79
26-04-07, 21:24
In primul rand conteaza respectul si bunul simnt fata de ceilanti useri desi nu ne cunoastem!!!!!
Cred ca nu este prea indicat sa dai sfaturi si sa postezi in necunostinta de cauza,ceea ce scriem poate fi luat de cei incepatori pe bune .