PDA

View Full Version : Scuze publice!!



-minus
28-04-07, 12:51
Imi cer scuze fata de cei carora le-am sters din greseala topicurile,inca nu mam obisnuit complect cu meniul forumului,va rog sa intelegeti ca nu este cu intentie de aceea imi cer scuze si aici pe forum cit si prin PM,sper sa ma acomodez mai repede cu meniul,inca o data mii de scuze si multumesc pentru intelegere!

SAFETRON1
28-04-07, 13:19
Imi cer scuze fata de cei carora le-am sters din greseala topicurile,inca nu mam obisnuit complect cu meniul forumului,va rog sa intelegeti ca nu este cu intentie de aceea imi cer scuze si aici pe forum cit si prin PM,sper sa ma acomodez mai repede cu meniul,inca o data mii de scuze si multumesc pentru intelegere!

Daca ai nevoie de consiliere pt moderare nu ezita sa-mi dai pm :mrgreen:

pacala68
28-04-07, 14:07
sau poate faci un schimb de experienta cu KingBlana :D:D:D:

laleauaneagra
28-04-07, 14:28
am vazut ca am lipsa niste posturi dar nu mia trecut prin cap ca lear fi sters cineva cu intentie.nu e nici o suparare

-minus
28-04-07, 21:00
am vazut ca am lipsa niste posturi dar nu mia trecut prin cap ca lear fi sters cineva cu intentie.nu e nici o suparare

Imi cer scuze nu a fost cui intentie de asta am postat scuze publice!

-minus
28-04-07, 21:01
sau poate faci un schimb de experienta cu KingBlana :D:D:D:

Asta nici intr-o mie de ani!!

-minus
28-04-07, 21:08
Daca ai nevoie de consiliere pt moderare nu ezita sa-mi dai pm :mrgreen:

Mi-ar face o deosebita placere sa schimb impresii si nu numai cu tine, ne cunoastem de mult, dar, in ghilimele doar pe forumuri diferite, orcum din partea ta cit si a citorva useri ori membri accept cu cea mai mare placere sugestii ori consiliere in tot ceea ce priveste forumul acesta ori satelitii,Multumesc anticipat!!
Inca o data mii de scuze celor ce le-am sters fara rea vointa posturile.dar incerc sa ma acomodez si eu cu noul tipar al forumului!cu respect,Spaniolul!!

SAFETRON1
02-05-07, 22:16
http://www.sateliti.info/images/icons/icon12.gif

johst
03-05-07, 10:56
Quote:
Originally Posted by smv167
sau poate faci un schimb de experienta cu KingBlana :

Asta nici intr-o mie de ani!!


Ahhh, eu am crezut ca acolo ai invatzat meserie :D

-minus
03-05-07, 11:20
Ahhh, eu am crezut ca acolo ai invatzat meserie :D

Daca te referi la forum-uri si editarea acestora raspunsul este NU!
daca te referi la receptia satelitilor,antene,receivere,lnb-uri,patch-uri,sisteme fixe sau mobile cu sau fara multiffed,asta am invatat in ultimii 15 ani de cind ma prins flama acestui hobby,iar daca pui la socoteala si sutele de antene si sisteme montate prin Europa si in tara atunci iti vei da seama de unde am invatat meserie,experienta este cel mai profund profesor!!

johst
03-05-07, 12:51
A fost mai mult o intzepatura, si sint sigur ca n-ai inteles altfel posting-ul meu, in directia practicilor de pe alte forumuri.
Nu am pus in nici o clipa la indoiala competentza si experientza ta profesionala.

-minus
03-05-07, 12:55
A fost mai mult o intzepatura, si sint sigur ca n-ai inteles altfel posting-ul meu, in directia practicilor de pe alte forumuri.
Nu am pus in nici o clipa la indoiala competentza si experientza ta profesionala.

Am inteles de la bun inceput,relax,a fost doar ca fapt divers,imi plac glumele si micile intepaturi nu sunt chiar atit de rigid,uneori astfel de intepaturi ma relaxeaza,