PDA

View Full Version : CCCAM 2.010 Time Bomb‏



sateros
06-12-08, 11:11
Atentie sar putea sa fie un time bomb pe CCCAM 2.010 am primit prea multe mesaje in care vanzatorii de dreamuri nu dau garantie pe produsele care au instalat CCCAM 2.010

Cari amici, fate molta attenzione, la CCCAM 2.010 Time Bomb, nessuna garanzia per blocco da Time Bomb Saluti -------------------------------------------------------------------------EBF trading s.r.l.

zmeura
06-12-08, 13:53
Mesajul asta circula pe messenger inca de acum 7-10 zile.Deocamdata neconfirmat.

-minus
06-12-08, 14:15
Atentie sar putea sa fie un time bomb pe CCCAM 2.010 am primit prea multe mesaje in care vanzatorii de dreamuri nu dau garantie pe produsele care au instalat CCCAM 2.010

Cari amici, fate molta attenzione, la CCCAM 2.010 Time Bomb, nessuna garanzia per blocco da Time Bomb Saluti -------------------------------------------------------------------------EBF trading s.r.l.

Exact ce spuneam nu cu mult timp in urma aici;

ATENTIE!!! posesori de clone!! (http://sateliti.info/showthread.php?t=5538)

zappa
06-12-08, 16:02
Cu alte cuvinte cumparaţi numai produse originale. De acum inainte orice plugin sau skin va apărea va conţine in mod obligatoriu un time bomb mai mare sau mai mic. De acest lucru se va ocupa experţii de la dream multi kill, pardon multimedia a caror unic ţel in viaţă e distrugerea definitiva a clonelor de pe piaţă. Hai liberare!!!!

bade
06-12-08, 17:05
Si n-au dreptate? clonele le micsoreaza considerabil profitul.......mai ales pe criza asta......daca drepturile de autor nu inseamna nimic se apeleaza la astfel de cai neortodoxe.......daca ai fii proprietar DMM ai sta cu mainile in san fara sa iei nici o masura? nu cred...........

zmeura
06-12-08, 17:43
Citat:

...Deocamdata neconfirmat.
Cu alte cuvinte cumparati altceva inafara Dream,la noi iei teapa pe fata,asa te scutesti de unele eventuale probleme.

FizzIK
06-12-08, 18:44
Rahat cu apa rece!
Vreau sa vad aici pe cineva in stare sa-mi explice care e diferenza intre un dream original si o clona in afara de pret si asa zisul M.A.C. original(DMM-nu are control asupra a tot ce s-a vandut).
Eu zic nici o diferenta...ba chiar merg mai bine asa zisele clone pentru ca cei ce le produc au interes ca produsul lor sa fie fiabil.

-minus
06-12-08, 20:18
Daca vei rasfoi forumul vei gasi si raspunsul,iar diferentele sunt majore!

delta2k2
06-12-08, 20:44
Or fi ele majore , dar deocamdata inca nici un atac.
Eu cred ca daca cei de la GP aveau cum , "rezolvau" ei si restul de clone.

paulino
07-12-08, 08:08
Au fost DM 500 cumparate de la magazine de specialitate serioase din RO care au crapat...
eu unul am avut in mina un DM 500 cumparat de la www.hm-sat.de care a crapat ...de aici concluzia ca mai bine cumperi o clona si nu ai remuscari...
pui ce trebuie pe ea si nu mai crapa...

zmeura
07-12-08, 08:32
Crapa si unele si celelalte.
Din nou se vorbeste despre atacuri dar nu confirma nimeni.
Pe la italieni se posteaza asta:

mi vien da ridere
sau

sta girando tranquillamente
Bineinteles ca se posteaza in stilul:informatie primita de la un prieten.Care probabil a primit de la un prieten al prietenului,etc.Ceva in stilul "da mesajul mai departe si DMM va dona un cent pentru fiecare mesaj trimis".:)

ecokey
29-12-08, 14:26
Parerea mea pe care nu am primit-o de la un prieten care a primit-o de la un prieten .

Terminati fratilor cu TimeBomb asta, vrajeala lui peste prajit.

Si yahoo messenger s-a inchis asa cum s-a zis pe mess
Si eu am murit de nustiu cate ori ca nu am trimis un mesaj mai departe care cica aduce ghinion
Si planeta marte s-a vazut la nustiu ce ora din noapte in nustiu ce zi.

Daca intradevar era valabil ceea ce s-a tot postat pe aici , din anumite interese ca nu degeaba ... Era si forumul plin de baieti care se plageau ca le-a crapat clona.

Si ce va temeti atata ... cate nu pierde omu la viata lui.