PDA

View Full Version : Firma - angajeaza tehnicieni



techcenter
27-01-09, 13:46
Firma cu capital integral roman, cu sediul in Bucuresti anagejaza tehnicieni sisteme de securitate (si nu numai).
Cerinte:
- experienta in domeniul tehnicilor de securitate (detectie efractie, control acces, supraveghere video, protectie perimetrala, detectie si alarmare la incendiu) - OBLIGATORIU
- absolvent curs de Tehnician sisteme de securitate al Asociatiei Romane pentru Tehnica de Securitate (ARTS) - un avantaj
- permis de conducere categoria B, fara "avenimente"
- diponibilitate pentru deplasari in tare in scop de service si mentenanta profilactia a sistemelor enumerate mai sus
- varsta: intre 22 si 40 de ani

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- bonusuri per proiect
- scolarizare in cadru intern

Detalii la adresa de mail din profil.

skycleaner
28-01-09, 08:07
Eu m-as inscrie dar am 41 de ani...deja...:D

techcenter
28-01-09, 10:18
Eh! Se fac si exceptii daca presupusul candidat isi demonstreaza profesionalismul. :wellcome:

iolk_beta
27-03-09, 20:14
Mai este valabila ?

techcenter
30-03-09, 22:52
Regula 12.

Putem discuta. Da-mi o adresa de mail in PM, te rog.

Respecte!

rumunac
02-04-09, 19:44
ce pompos suna,se ofera cadru motivant,bonusuri,gaura de la covrig,bla bla hehe.Asta e limbajul de lemn la angajari.Scuze tech , nu e nimic personal.:D

techcenter
04-04-09, 00:21
r12

Ar trebui sa te scuz. Dar n-am s-o fac. Daca exista bun simt, genul asta de remarci le puteai face printr-un mesaj privat. Gandeste-te ca poti fi in situatia mea si eu as veni cu genul asta de comentarii. Oricum, pot sa te pun in legatura cu oamenii mei sa ii intrebi ce si cum castiga. Si-apoi vorbim.

Respecte!

skycleaner
21-05-09, 06:42
Techcenter... acum la modul cel mai serios... trebuie sa fiu neaparat bucurestean pentru asta? Actualmente lucrez la o firma de profil insa am cam dat ochii peste cap cu lucrul. Asa ca daca nu ar fi o problema ca sunt provincial atunci ar fi ok...