PDA

View Full Version : intrebare M2+



tjd1971
06-02-09, 14:26
ce se stie despre cardul M2PLUS.am citit ca stie c- ax.oare unde il gasim:)

otheitis
06-02-09, 16:33
il gasesti oriunde afara din romania pe m2+ si pe gamma card.Am auzit ca m2+ e spre sfarsit de viata lor.Asa cauta ca sa nu ai o suprinza neplacuta.

:sorry:

Snow
01-05-09, 17:50
de ieri au picat aceste carduri. se zvoneste ca in curand va pica si gama card. cine stie. cert e ca m2+ e mort :(...cel putin pentru moment


http://sateliti.info/showthread.php?p=79795#post79795

neutrin
02-05-09, 00:30
Clar, trebuie să fac rost de abonament oficial full cu HD de undeva din vest.
Aveţi idee care carduri de la DTH din vest pot fi folosite in receptoare bazate pe linux? Nu mă interesează decat DTHuri cu HD, de calitate.
Voi face share şi voi impărţi costurile cu un prieten din zonă.

Mulţumesc celor care m-au avertizat de iminenţa inutilităţii cardului M2+.

Snow
02-05-09, 12:36
merg cam toate, doar ca va trebui sa ai pe cineva din tara respectiva care sa-ti faca abonamentul

iosif
02-05-09, 12:56
Salut.
E copy and paste din forumul de dincolo.

De 2 zile,au terminat de schimbat putinele cartele cas 5 ce le mai aveau in uz Canal + Nordic,asa ca adio mosc-uri si MII card,care vor fi bune la sters zapada de pe parbriz la iarna.
Cheers

neutrin
02-05-09, 13:26
Trist e că unele site-uri incă le mai oferă spre vanzare. Unul din UK unde erau cele mai ieftine le-a scos abia acum vreo săptămană.

Snow - merci de răspuns. DTHurile din vest nu imperechează cardurile cu receptoarele HD? Se pot afla uşor parametrii de imperechere? (oare numai jiji investeşte toată energia in incercarea de a impiedica aflarea parametrilor, in loc să ofere servicii mai bune, gen retransmisii 16:9 unde e posibil, EPG complet şi actualizat)