PDA

View Full Version : Fisier mesaje in limba romana pentru KCC 3.2



dbhungry
15-03-09, 10:25
Dupa cum poate ati observat, autorul programului KCC, a raspuns favorabil invitatiei noastre de a include limba romana in programul sau, cu incepere de la versiunea 3.2

Intrucit l-am contactat atunci cind noi aveam doar traducerea pentru versiunea 3.1, sunt foarte multe mesaje apar in limba germana, sau engleza, in functie de cum ati ales inainte de selectarea limbii romane.

Pentru a remedia acest inconvenient, este suficient sa suprascrieti fisierul Lng_Romanian.ini cu cel din arhiva aceasta (http://www.2shared.com/file/5084771/fbcb7cc2/Lng_Romanian.html)

Va rugam sa ne semnalati eventualele greseli precum si propunerile de imbunatatire a formularilor. Multumiri anticipate pentru sprijin.

Have fun. :drinks:

tic2000
15-03-09, 10:54
Poti folosi www.sateliti-upload.info? In linkul tau spune ca limita a fost atinsa.

dbhungry
15-03-09, 13:41
as vrea sa ma folosesc de www.sateliti-upload.info, dar nu ma lasa sa intru cu contul meu, deci probabil ca nu am dreptul. Am trimis o solicitare de a-l pune cine are dreptul.

Admin
15-03-09, 15:52
La cine ai trimis solicitarea ?

tic2000
15-03-09, 17:20
Apesi pe login, apoi ai un link si pentru inregistrare. Trebuie sa faci cont separat. Cel putin eu asa am facut.

dbhungry
15-03-09, 20:32
:oops: Thanks man. It is obvious I am not in a good shape. :blush:

Am omis sa ma duc mai jos in pagina. :sorry:

dbhungry
15-03-09, 20:49
Acum am cont, pot sa fac login dar nu gasesc un buton, o optiune de meniu, sau orice altceva care sa imi permita sa fac upload. :(

Ma ajuti te rog? Multumiri anticipate. :please:

wambertos
15-03-09, 21:45
Nu ajunge sa te inregistrezi ca sa faci upload!
Iti trebuie acces de la "sefu".
Oricum eu ti-am oferit in PM azi dimineata, sa-mi dai fisierul sa-l urc, dar nu mi-a raspuns! :(

dbhungry
15-03-09, 22:31
Mii de scuze @wambertos, nu am observat ca mi-ai trimis PM. O sa fiu mai atent. Curios este ca nu ma avertizeaza cu un popup ceva.

Intre timp am primit autorizarea de a face upload si deci ma pun pe treaba.

dbhungry
15-03-09, 23:37
Reeditare, cu link spre upload local. :)

Dupa cum poate ati observat, autorul programului KCC, a raspuns favorabil invitatiei noastre de a include limba romana in programul sau, cu incepere de la versiunea 3.2

Intrucit l-am contactat atunci cind noi aveam doar traducerea pentru versiunea 3.1, sunt foarte multe mesaje apar in limba germana, sau engleza, in functie de cum ati ales inainte de selectarea limbii romane.

Pentru a remedia acest inconvenient, este suficient sa suprascrieti fisierul Lng_Romanian.ini cu cel din arhiva Lng_Romanian.rar (http://www.sateliti-upload.info//index.php?action=downloadfile&filename=Lng_Romanian.rar&directory=Kathrein/Kathrein%20UFS-910%20Hd/Tools&)

Va rugam sa ne semnalati eventualele greseli precum si propunerile de imbunatatire a formularilor. Multumiri anticipate pentru sprijin.

Have fun. :drinks: