PDA

View Full Version : Oferta lucru



georgedr72
08-07-07, 11:28
Ai o firma si chef de montat antene ? Da un PM sau mai bine un mail la geohome72@gmail.com pentru detalii.

claudiu
08-07-07, 12:59
pentru care dintre operatori? Poate daca vii cu mai multe detalii gasim vreo 2-3 firme .

-minus
08-07-07, 14:40
Ai o firma si chef de montat antene ? Da un PM sau mai bine un mail la geohome72@gmail.com pentru detalii.

Suna interesant,ofera maiu multe detalii,care operatori? ca sa stiu daca ma bag!

georgedr72
09-07-07, 18:06
Detalii mult mai multe prin PM sau mail. Sau trimiteti un nr de tel. si va sun eu. Nu are sens sa incepem un fel de reclama pe aici. :clap:
Va reamintesc: numai colaborare cu firme, de preferinta cu specific sat.

-minus
09-07-07, 21:06
Detalii mult mai multe prin PM sau mail. Sau trimiteti un nr de tel. si va sun eu. Nu are sens sa incepem un fel de reclama pe aici. :clap:
Va reamintesc: numai colaborare cu firme, de preferinta cu specific sat.

Sunt persoana juridica,ma ocup numai de sat si accesorii ,fac orce configuratie si am si contracte cu DTH-ro,vezi ca ai PM.

-minus
10-07-07, 15:59
Se pare ca a fost o gluma de prost gust,nici acum nu a incercat sa dea vreo lamurire nici pe PM nici pe telefon!!

-minus
11-07-07, 18:22
Ai o firma si chef de montat antene ? Da un PM sau mai bine un mail la geohome72@gmail.com pentru detalii.

Nu e gluma,omul vorbeste serios,am discutat la telefon si este ok! se fac bani frumosi e tot ce pot spune,asta in cunostiinta de cauza pentru ca lucrez cu unul din dth-urile ce mi lea propus si se castiga excelent,deci; cei doritori de un castig rapid si frumos sal contacteze pe georgedr!
Daca sunteti din urmatoarele zone sunteti avantajati din unele puncte de vedere;OLTENIA-MUNTENIA,dar sunt posibilitati si pentru restul tarii!! nu ezitati!!oferta SUPERTENTANTA-BANI FRUMOSI si RAPIZI!!