Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Receivere HDTV???

  1. #16
    Member Beginner Imparatul's Avatar
    Join Date
    01 Sep 2007
    Location
    Germania
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Receivere HDTV???

    Eu miam cumparat un receiver ferguson hd 8800 face subtritrare peste tot si la gigifilm 1 si 2 si la cinemax si hbo comedy tv1000 la toate mai stie cineva un astfel de receptor hd care sa faca subtitrare la toate la ferguson e nasol ca de 2 ori pe zi se stinge si se aprinde singur va multumesc anticipat mai exista un ferguson 8900 usb o sa il testez

  2. #17
    O zi frumoasa! Snow's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Posts
    3,368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default Re: Receivere HDTV???

    Quote Originally Posted by wambertos View Post
    Nu stiu de ce nu reusesc sa satisfaca piata. Or avea si ei probleme in vacanta de vara. Se stie ca in Germania nu se misca nimic in timpul vacantei de vara.

    Cum spuneai, singurul dezavantaj e ca nu are un card reader si nu poate fi server.
    Nu stiu cum functioneaza Diablo cam wireless, poate fi server ? Daca da, s-ar rezolva cumva problema. Mai sint si usb ports care deschid multe posibilitati.

    De ce crezi ca gbox nu va merge pe Kathy? Nu se stie!
    cred ca cel mai simplu e sa va cumparati un dm clona, eventual sh, scade pretul si mai tare si sa-l folositi ca si server. legi kathy direct pe el si nu mai ai batai de cap





  3. #18
    Member Beginner Imparatul's Avatar
    Join Date
    01 Sep 2007
    Location
    Germania
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Receivere HDTV???

    Stie careva daca receiverul edision argus hd face subtitrare la jiji film 1 si 2 cinemax etc? va multumesc anticipat

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •