Thanks Thanks:  96
Likes Likes:  83
Dislikes Dislikes:  2
Page 6 of 57 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 76 to 90 of 845

Thread: Focus Sat

  1. #76
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    In curand Focussat va pregateste cea mai tare surpriza!! va fi super pentru abonati si greu de suportat pentru unii operatori DTH!!!
    un pic de rabdare,va fi o lansare oficiala!

  2. #77
    Standard RSP member optimus's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Hai mai,sper ca nu te transformi in fanta si tu...sa ne pui pe jar...glumesc .
    Daca stii ceva zi-ne...
    Make it so number one!

  3. #78
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by optimus View Post
    Hai mai,sper ca nu te transformi in fanta si tu...sa ne pui pe jar...glumesc .
    Daca stii ceva zi-ne...
    Din pacate fiind instalator autorizat Focussat si Boom iti dai seama ca nu pot divulga nimic,dar pot sa spun in mare adica;va fi o mare surpriza pentru toti!!
    aveti un pic de rabdare se pregateste marea lansare!!

  4. #79
    Standard RSP member gessle's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    tg ocna;jud. BACAU
    Posts
    719
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    68

    Default Re: FOCUSSAT

    Adica:FOCUS va da 2 rec/1ab in sept-octombrie,in iulie intra pe cele 3 tp cate 3 canale,apoi altele...
    GO GO FOCUS SAT-UPC!!!
    FOCUS SAT va f@@e pe multi(max,digi).
    P.S.Sper sa se adevereasca ce... spun!
    FOCUS SAT-UPC;RCS-digital cablu;ADSL;BAYERN MUNCHEN&AC MILAN;
    .de

  5. #80
    Banned
    Join Date
    27 Apr 2007
    Posts
    915
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Thumbs up Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by spaniolul View Post
    Din pacate fiind instalator autorizat Focussat si Boom iti dai seama ca nu pot divulga nimic,dar pot sa spun in mare adica;va fi o mare surpriza pentru toti!!
    aveti un pic de rabdare se pregateste marea lansare!!
    Pai eu cred ca cei de la focus si boom nu stiu ca tu esti aici pe forum administrator.

  6. #81
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by Turku View Post
    Pai eu cred ca cei de la focus si boom nu stiu ca tu esti aici pe forum administrator.
    Nu sunt admin sunt doar moderator iar cei de la DTH-uri stiu perfect cine sunt,eu nu ma ascund sub nik ca altii care se dau mari profeti,si tot ce am postat pe forumuri despre DTH-uri sa adeverit 100% cu toate ca altii mau luat la mistouri!!!

  7. #82
    Member Visitor
    Join Date
    27 Feb 2007
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Am o problema cu receiver-ul de la Focus Sat si anume apare pe ecran "citire cartela inteligenta" si cand incerc sa schimb canalul imi scrie "canal codat". Precizez ca acum 2 zile functiona perfect.Am resetat receptorul de mai multe ori dar nu isi revine.Am introdus si reintrodus cartela dar nu merge!Ma poate ajuta cineva sau singura solutie este sa sun la Focus Sat? Multumesc!

  8. #83
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by tmborn View Post
    Am o problema cu receiver-ul de la Focus Sat si anume apare pe ecran "citire cartela inteligenta" si cand incerc sa schimb canalul imi scrie "canal codat". Precizez ca acum 2 zile functiona perfect.Am resetat receptorul de mai multe ori dar nu isi revine.Am introdus si reintrodus cartela dar nu merge!Ma poate ajuta cineva sau singura solutie este sa sun la Focus Sat? Multumesc!
    Inseamna ca ai CAM-ul dus,nu ramane decat sa-l duci de unde la luat si sa ti-l schimbe asta in cazul in care lai luat direct din magazin,daca nu si au venit instalatorii sa-ti monteze sistemul suni la Focussat,orcum inainte verifica daca ai subscriptia valabil!!

  9. #84
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by tmborn View Post
    Am o problema cu receiver-ul de la Focus Sat si anume apare pe ecran "citire cartela inteligenta" si cand incerc sa schimb canalul imi scrie "canal codat". Precizez ca acum 2 zile functiona perfect.Am resetat receptorul de mai multe ori dar nu isi revine.Am introdus si reintrodus cartela dar nu merge!Ma poate ajuta cineva sau singura solutie este sa sun la Focus Sat? Multumesc!

    De aceeasi problema m-am dat si eu acum 1 luna. Am incercat toate variantele, am scos cardul si (dupa cum mi-au spus altii) l-am tot sters pe toate partile ca sa nu aibe cumva praf...dar, tot nimic, aceeasi problema! Apoi, am mers cu el la firma de unde il cumparasem si mergea perfect...iar la mine acasa tot nu mergea, aceiasi problema "citire cartela inteligenta".
    M-am gandit sa scot cablarile ce intra in receiver si sa curat capetele mai bine, le-am curatat si de atunci, NICI O PROBLEMA !
    Acum nu stiu daca asta a fost probleme la "citire cartela inteligenta", cert e ca mie unul mi-a disparut!

    Toate Bune!
    Alex

  10. #85
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    ANUNŢ IMPORTANT: Revizie tehnică 25.09.2007. Posibile intreruperi ale unor canale TV in data de 25.09.2007, intre orele 06:00 şi maximum 08:00!
    TP1 12245 MHz: Focus Sat TV, TVR 1, TVR 2, TVR Cultural, Antena 1, Prima TV, Realitatea TV, National TV, Favorit TV, Hallmark, Romantica, MTV Romania, Minimax, Telesport, Hustler TV;
    TP3 12149 MHz: B1 TV, Euforia Lifestyle, N24, Sport 1, Sport Klub, Zone Reality/Blue Hustler, Kanal D, MGM, Discovery, Discovery Science, Discovery Travel, Viasat Explorer/Zone Club, Viasat History, Extreme Sports, Antena 2.
    _________________

  11. #86
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Care e faza...ca trece timpul si la mine in oras,Bistrita, nu mai vad nici o antena FocusSat, inafara de a mea si e trist ca aveam sperante in acest dth!
    Aduce ceva FocusSat anul asta ori se autodizolva ca ceilalti o iau bine inainte!

    Toate Bune!
    Alex

  12. #87
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by alex View Post
    Care e faza...ca trece timpul si la mine in oras,Bistrita, nu mai vad nici o antena FocusSat, inafara de a mea si e trist ca aveam sperante in acest dth!
    Aduce ceva FocusSat anul asta ori se autodizolva ca ceilalti o iau bine inainte!

    Toate Bune!
    Alex
    Focussat a cam ramas in urma muuult de tot,sa relansat BOOM puternic iar majoritatea abonatilor focussat trec la BOOM,inainte instalam si eu focussat dar... trebuie sa te orientezi dupa piata asa ca acum bag la greu BOOM extrasatelit si dau jos tot la greu gigi si focuss,asta-i viata!

  13. #88
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Sincer, pe Bistrita monopolul e castigat de Dolce, mai vezi ceva Digi dar foarte rar Focus si Boom...pana la urma, vrem nu vrem, Dolce va castiga mai TOT, ca doar Romtelecomul e scolit la rusi!

    Toate Bune!
    Alex

  14. #89
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    75

    Default Re: FOCUSSAT

    Quote Originally Posted by alex View Post
    Sincer, pe Bistrita monopolul e castigat de Dolce, mai vezi ceva gigi dar foarte rar Focus si Boom...pana la urma, vrem nu vrem, Dolce va castiga mai TOT, ca doar Romtelecomul e scolit la rusi!

    Toate Bune!
    Alex
    nu cred ca are vreo treaba cu rusii...au calitate buna si pret bun....si cred ca si serviciile sunt bune!

  15. #90
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: FOCUSSAT

    Oferta promotionala s-a prelungit pana pe 31 Martie 2008 !

    Sursa:www.focussat.ro
    Last edited by alex; 04-02-08 at 15:15.

Page 6 of 57 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •