Thanks Thanks:  56
Likes Likes:  83
Dislikes Dislikes:  8
Page 12 of 41 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 166 to 180 of 614

Thread: Dolce - candva a mers in share ...

  1. #166

    Join Date
    25 Oct 2010
    Posts
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Iar va luati dupa zvoneri si raspandaci.A scris unul la vecini o prostie si imediat o raspanditi pe toate forumurile fara sa fi verificat sau vazut clar daca e adevarat.
    In rest ca te lauzi la fatucile de la call center ca ai dreambox e egal cu zero,alea habar nu au de coship,crezi ca au auzit vreodata de dreambox sau ca le intereseaza?
    Actiunea este a NDS,ei raspund de criptare/securizare.In rest sa nu vorbim despre ce?Despre ceva ce nu merge in sharing?Corect,nu mai copiati prostii scrise de copii pe net.

  2. #167
    Standard RSP member franta's Avatar
    Join Date
    24 Jun 2009
    Location
    Hamburg
    Posts
    1,430
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    65

    Default

    de mentionat ca mai sant cateva canale caree merg in share .........

  3. #168
    Standard RSP member
    Join Date
    18 Mar 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    @adi, nu vad care este problema, cat timp le platesc abonamentul vreau sa ma bucur de el, asa cum vreau eu, nu cum vor ei! Sunt atatea alte DTH-uri care ofera cartele in viaacess sau conax, in asa fel incat sa-ti folosesti receiver-ul tau...

    nu mai sari asa cu gura ca femeile ciupite de cur, crezi ca cei de la dolce nu citesc forumurile? daca tu esti asa de unghie in gat si luai dolce in sharing si acum esti suparat din cauza mea nu iti mai merge esti cam simplut de fel.....

    si las-o te rog mai usor cu injuriile, nu am fost colegi de banca incat se permitem dinastea.


    PS: nu stiu sa scrie in contract ca nu ai voie sa folosesti cartela in alt receiver, ei zic ca nu merge si ca oricum nu ofera garantie
    Last edited by oasisone; 05-03-11 at 11:05.

  4. #169

    Join Date
    14 Feb 2007
    Posts
    1,089
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    ART.8 PREVEDERI SPECIALE
    i) ..... "Smart Card-ul" este cardul de acces conditionat furnizat de RT ce permite accesul la Servicii prin decodarea canalelor TV retransmise. Clientul va utiliza orice Smart Card numai impreuna cu STB-ul aferent.

    Conditii generale pt furnizarea serviciilor..
    5.Fraude. 5.2 ...Clientul TV are dreptul sa utilizeze Smart Card-ul numai impreuna cu echipamentul..

  5. #170
    utilizator de vaza adi sony's Avatar
    Join Date
    23 Feb 2007
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    621
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    67

    Default

    Auzi man ,nu am injurat pe nimeni ,iar ca nu mai merge Dolce chiar ca ma doare undeva .
    Am Dolce sa stii ca nu ma uit la programele lor care sant pe toate dth-urile romanesti ,si nu sant suparat pe tine .Vorbesti ce nu trebuie aia e buba ,prost si mult.
    Rugamintea mea e sa iti vezi de treaba .
    Cand ai semnat,in contract specifica cele spuse de colegul @dMd
    Am incheiat !

  6. #171
    Standard RSP member
    Join Date
    18 Mar 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    .......................

    marog, tocmai au venit si au luat receiverul si antena+ LNB, nimeni nu a intrebat nimic.

  7. #172
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    105

    Default

    si totusi dolce a mers candva...........
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  8. #173
    Standard RSP member franta's Avatar
    Join Date
    24 Jun 2009
    Location
    Hamburg
    Posts
    1,430
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    65

    Default

    @oasisone: oricum asa ceva nu se face , nu e nevoie de publicitate suplimentara

  9. #174
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    105

    Default

    si totusi dolce mergea candva..........cred ca e ultima oara cand o mai spun
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  10. #175
    Standard RSP member
    Join Date
    18 Mar 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    ce publicitate zici tu, nu cred ca este o surpriza pentru ei,
    plus, aici nu e vorba de sharing, este vorba de dorinta mea, si nu numai, de a avea libertatea sa foloseasca orice alt receiver, aici a picat prost dreamboxul pentru ca este prea popular.

  11. #176
    Standard RSP member franta's Avatar
    Join Date
    24 Jun 2009
    Location
    Hamburg
    Posts
    1,430
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    65

    Default

    in sfarsit @dmd a concluzionat ce trebuia , noi santem oftopic . gata, bravo tie , sa-ti fie de bine

  12. #177
    Standard RSP member
    Join Date
    16 Feb 2009
    Posts
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Post romani lasi si deneincredere

    pentru adi sony daca tu crezi ca cu cei ca tine se vor rezolva treburile in tara asta te inseli si in italia cand au inchis sky crezi ca italianul a fost tacut .... omul a procedat bine si bravo lui si asa sa procedeze si alti ca iel ca sa rezolvam ceva ca altfel o sa moara mandria romanului cu ..... nu se vor rezolva treburile in italia nu e asa se duce italianul peste ei si uitete si tu la sky la publicitate sa vezi ce aparaturi li se ofera abonatilor nu te uita numai la pro tv si kanal d ......

    Te rog sa pastrezi un limbaj civilizat fata de userii acestui forum . multumesc
    Last edited by stargate; 22-03-11 at 19:13.

  13. #178
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    105

    Default

    adica ala in italia merge peste aia de la sky sa le zica ca nu merge in share????????tu crezi ca aia de la sky de aia dau asemenea echipamente????

    omule,regandeste te rog
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  14. #179
    dishwasher val's Avatar
    Join Date
    14 Jul 2007
    Location
    DTX
    Posts
    1,861
    Mentioned
    31 Post(s)
    Rep Power
    84

    Default

    Quote Originally Posted by coco20 View Post
    pentru adi sony....
    Daca era numai pentru @adi sony trebuia sa-i trimiti PM; postul tau nu poate fi considerat decat flame, ca sa nu mai spun ca este offtopic.

    Demonstreaza-ne ca tu nu faci parte din categoria "romani lasi si deneincredere" altfel cu prima ocazie vei sta ceva timp pe tusa. Daca nu ai facut-o pana acum, treci pe la regulament: http://sateliti.info/showthread.php?...um-si-Shoutbox ; exista regula nr. 6: Vorbiti civilizat si cu respect!
    UFS910, Nokia d-Box1, Nokia d-Box2, Optibox500, Vu+ Zero4K

  15. #180
    Standard RSP member
    Join Date
    18 Mar 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    @ laleauaneagra

    cine a zis ceva de share? sari si tu ca si adi de cur in sus aiurea! nu va mai credeti asa underground si shareri, oamenii folosesc DMurile si la alte scopuri, nu era vorba de sharing este vorba de a putea folosi serviciul lor asa cum se cuvine, sunt dispus sa cumpar si un cam de la ei, doar sa-mi mearga fara conserva,
    sunt sigur ca si digi ofera cam-uri sau alte solutii pentru a putea citi cartelele lor in alte echipamente.
    asa ca haideti sa concentram discutie spre solutia cu cam pentru cei ce doresc sa isi pastreze serviciile dolce, eu m-as intoarce la ei daca ar oferi o asemenea solutie.

Page 12 of 41 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •