Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 6 of 6

Thread: Ajutor Kaon

  1. #1
    Standard RSP member rohack's Avatar
    Join Date
    27 Sep 2009
    Posts
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    53

    Default Ajutor Kaon

    Salut am si eu un Kaon KSF 100 sco si a fost patch uit cu un firm care mergea nagra 2 acuma as vrea sa il formatez daca se poate sa ramana fara nici un FIRM in el ca vreau sa il duc la FOCUS sa mi l faca sa mearga cu cartela oficiala si as vrea sa stiu daca exista o modaliotate sa il las gol adica formatat fara nici un firm ??? ca s anu vada aia

  2. #2

    Join Date
    23 Mar 2010
    Posts
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    http://sat.us.pn/ cauta aici la upload center si descarci acest soft NOUL SOFT ORIGINAL KAON KSF100-FARA ERROR #2 ..

  3. #3
    Standard RSP member rohack's Avatar
    Join Date
    27 Sep 2009
    Posts
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    53

    Default Next

    am facut asta si am vazut ca a revenit la softul lui care il avea inainte dar acuma cartela este imperechiata sau nu ??? alta modalitate de formatare adica sa il las fara nici un soft nu stii ???

  4. #4

    Join Date
    23 Mar 2010
    Posts
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    baga manual frecventa 11727 V 28000 si scaneza aceasta frecventa dupa ce scaneaza scoate recul din ptiza si bagal la loc si astepti sa i-si faca update de pe satelit BAFTA

  5. #5
    Standard RSP member rohack's Avatar
    Join Date
    27 Sep 2009
    Posts
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    53

    Default Rezistenta

    Am incercat sa il stric dupa metoda traditionala dar KAON astea sunt ff rezistente, dupa ce am scos vreo cateva piese din el tot a mers apoi am incercat metoda cu apa am pus apa pe alimentarea lui si pe placa de baza REZULTAT a mirosit a ars nu sa mai aprins dar dupa ce l am uscat cu feonul ca sa nu il vada cei de la FOCUS surpriza tot a mers ( Metoda a 3 a constat in a ma plimba cu surubelnita pe placa de baza in timp ce era in priza. A sarit ceva scantei si normal sa oprit nu a mai mers dar dupa ce l am lasat 10 min am zis hai sa il mai incerc sa vad daca merge si surpriza e ca nou ( merge perfect

  6. #6
    Super Member
    Join Date
    11 Feb 2007
    Posts
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    63

    Default

    frate chiar nu inteleg ce vrei.
    ai zis sa nu vada focus ca ai avut alt soft pe el;rezolvarea ai avut-o mai sus
    chiar mi-e greu sa inteleg ce vrei de fapt.
    dupa ce si-a facut update pe satelit s-a instalat softul care trebuie;asa ca du-l la focus ca n-o sa vada nimic
    Last edited by zildan; 30-11-10 at 10:25. Reason: r12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •