Thanks Thanks:  101
Likes Likes:  210
Dislikes Dislikes:  1
Page 3 of 63 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 940

Thread: Digi TV...

  1. #31
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,428
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default

    inseamna ca de aceea e bine la jiji!!!(free to air)

  2. #32
    O zi frumoasa! Snow's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Posts
    3,368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    86

    Default Re: y

    Quote Originally Posted by spaniolul
    Daca nu ai factura emisa nu poti dovedi ca beneficiezi de acel serviciu deci;vizionare free pina la emiterea primei facturi.Spaniolul :wink:
    din cate am inteles de la un prieten, daca ai intarziere de plata, atunci primesti factura
    fac economie domnii de la digi.......daca "fraierul" vine sa plateasca de ce sa dam noi banii pe hartie si sa mai uzam si imprimanta :wink:

  3. #33
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default y

    Quote Originally Posted by mondo
    eu zic sa stergem astea,voi????
    depinde la ce te referi! la topicurile despre DTH-uri? sau doar la ce sa scris acum?Spaniolul :wink:

  4. #34
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,428
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default

    chestia cu hirtiile alea care nu prea sosesc...vad ca nu sunt singurul.Or mai fi bagat vreo promotie??? :roll:

  5. #35
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    74

    Default

    ...mie mi-au trimis de pe acum o scrisoare in care sa-mi aminteasca ca la 1 aprilie imi expira cele 2 abonamenta si ca trebuie sa platesc pina in 20 martie..eu am platit pe un an intotdeauna.....acum reflectez....exista dolce...........

  6. #36
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Quote Originally Posted by outcast
    ...mie mi-au trimis de pe acum o scrisoare in care sa-mi aminteasca ca la 1 aprilie imi expira cele 2 abonamenta si ca trebuie sa platesc pina in 20 martie..eu am platit pe un an intotdeauna.....acum reflectez....exista dolce...........
    crezi ca e bine la dolce? ai un lnb cu 2 iesiri deci;2 receivere 2 tv-uri programe...mai uitate la oferte vezi ce scot si ceilalti in martie pe piata!spaniolul :wink:

  7. #37
    O zi frumoasa! Snow's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Posts
    3,368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    86

    Default

    nici eu n-as merge pe dolce. mai bine focus sau max........sau poate se mai desteapta cei de la boom si schimba norma de codare si reciverul

  8. #38
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    74

    Default

    ma intereseaza calitatea imaginii...nimic altceva,nici pretul ,nici pachetul baza...nimic...ori cum ma gindesc, digi e rusinos de ieftin la o adica il tin si iau si dolce....la max am renuntat vineri dupa 1 an jumatate...

  9. #39
    Member Beginner
    Join Date
    02 Feb 2007
    Posts
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default noutati

    nu va grabiti. Se pare ca dolce nu prea se tine de cuvint primele 6 luni abo gratuit,ca le-au venit la oameni facturi pe care aparea la plata si dth-ul din prima luna.
    La boom se discuta de oferte noi dar cel mai curind prin aprilie.
    Iar cu norma de codare la boom si la dolce nici o sansa ,asa o sa moara .Poate numai daca ii cumpara altcineva.
    smecher de profesie

  10. #40
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    74

    Default

    pentru mine boom nu poate fi o optiune nici daca transmit in hdtv....prietenii stiu de ce...

  11. #41
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Daca se posteaza key valide sa zicem pt Digi, ei pot face ceva impotriva voastra? adica sa ia masuri sau mai stiu eu ce , pt ca sau postat pe forumul asta keyle?
    Daca va cere ip celui care a postat keya respectiva...sunteti obligati sa il dati?
    Sunt curios ce ar putea sa faca legal ca sa impiedice asta..sau sa descurajeze postarea keylor.

  12. #42
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,428
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default

    Cam asta ar fi raspunsul in mare:
    http://www.sateliti.ro/viewtopic.php?t=3

  13. #43
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Stiu care sunt obligatiile mele ca user , vreau sa stiu ce pot face ei...providerii..

  14. #44
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default i

    Quote Originally Posted by tkd29
    Stiu care sunt obligatiile mele ca user , vreau sa stiu ce pot face ei...providerii..
    cam nimic.nu suntem nici primul si nici ultimul forum care facem publice keyle aparute pe alte.....forumuri,toata activitatea acestui forum este bazata strict pe cercetarea si dezvoltarea stiintifica a receptiei prin satelit ,prin diverse experiente,astfel putem cunoaste mai bine cum se poate cripta un program si eventual in urma rezultatelor obtinmute sa inbunatatim acel sistem de criptare,sa nu uitam ca toate sistemele de criptare cunoscute pina in prezent nu ar fi existat si nu sa-r fi dezvoltat fara ajutorul nostru. toti membrii avem abonamente oficiale la cel putin unul dintre dth-urile autohtone cit si la altele,ex.premiere,eu cel putin am 2 ab.oficiale,focuss-dolce si as fi curios daca cineva imi poate spune ca nu am voie sa lucrez la un sistem de criptare,eu unul nu imi asum nici o raspundere pentru cercetarile mele neavind un laborator adecvat si nici programe sofisticate de decodare ma multumesc cu calcul algoritmilor,iar in urma acestor calcule apare posibilitatea vizionarii unui program sau mai multe pentru 4-24 ore,deci;CONCLUZIE;orce experiment nu aduce decit inbunatatiri ale sistemelor indiferent de natura lor.fiti liberi sa experimentati.Spaniolul :wink:PS.imi permit sa citez din topicul lui STARIC;Nu am vazut pe nici un forum dar cred ca ar prinde bine dupa ATENTIE si REGULI MINIME urmatoarea DECLARATIA UNIVERSALA A DREPTURILOR OMULUI cu urmatorul continut:

    Articolul 19
    Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii; acest drept include libertatea de a avea opinii fara imixtiune din afara, precum si libertatea de a cauta, de a primi si de a raspandi informatii si idei prin orice mijloace si independent de frontierele de stat".

  15. #45
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    74

    Default

    mda ... asa e in linii mari,.......dar nu uitati asta e alternativa la rdi board unde postati ce vreti si ramine ce vrea av****tul de blana.....

Page 3 of 63 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •