Thanks Thanks:  15
Likes Likes:  76
Dislikes Dislikes:  11
Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 15 of 828

Thread: "Nu te supara frate!"

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    O zi frumoasa! Snow's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Posts
    3,368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default "Nu te supara frate!"

    Mai stiti jocul?....
    Topic special creat pentru momentele cand vreti sa va certati. Singura conditie e sa va impacati in final.
    Daca plecati de la un anumit post, puneti linkul aici si continuati discutia.
    Atentie!!!! in limita decentei si nu uitati REGULA.
    Cu ocazia asta sper sa mai scapam de offtopicuri inutile in topicuri.
    Toate bune!





  2. #2
    Member Visitor
    Join Date
    16 Jul 2007
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Aveti Grija!!!!!!

    Thread: "MIRC...tara nimanui" CLOSED

    Am trait sa o vad si p-asta. Cat tupeu. kronk esti un...... In fata veteranilor de-al de adi_sony si danni_x ar trebui sa.................

    Bahhh, nu-mi revin, cat tupeu, kronk `....................mai sunt si membri care ........................... WAX



    E cazul sa mai citesti regulamentul;

    http://www.sateliti.org/showthread.php?p=3#post3
    Last edited by -minus; 12-05-08 at 14:38. Reason: fara injurii la adresa membrilor

  3. #3
    Standard RSP member
    Join Date
    01 Jun 2008
    Posts
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Thumbs down Re: Dreambox 800/8000

    DONGLE..........cum poti sa minti cu atata NERUSINARE...?....pe acel forum eu discutam cu alti useri si tu te-ai bagat si ne-ai jignit.....ajungand sa vorbim ca pe maidan...lucru inceput numai si numai de tine....sper ca nu urmaresti acelasi lucru si aici pt ca deja devi penibil.....forumurile astea sunt inventate pt a ne ajuta reciproc, nu pt a ne jigni in toate felurile,insa se pare ca tu te-ai nascut invatat gata de mic....tu de fapt nu stii nimic despre dreamboxuri....DOAR FACI BISHNITZA CU ELE....lucru cunoscut de toata lumea....dovada ca nu esti in stare sa raspunzi la o intrebare simpla legata de o eroare la settingsuri.......poti sa ma injuri in continuare pe unde vrei...sa te semnezi ca pe alte forumuri cu personalitati naziste si cum vrei tu ......intoleranta si mitomania ta se potrivesc altor vremuri...mosule...


    din partea mea...si mai suntem cativa jigniti de indolenta ta, ai un mare IGNORE

  4. #4
    Banned
    Join Date
    05 Feb 2007
    Posts
    337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: "Nu te supara frate!"

    ignore...parca vad ca ii raspunzi

    lasati omul sa faca ce vrea cu banii lui, bravo lui

  5. #5
    Standard RSP member dongle's Avatar
    Join Date
    01 Jun 2008
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Dreambox 800/8000

    Quote Originally Posted by ullises View Post
    DONGLE..........cum poti sa minti cu atata NERUSINARE...?....pe acel forum eu discutam cu alti useri si tu te-ai bagat si ne-ai jignit.....ajungand sa vorbim ca pe maidan...lucru inceput numai si numai de tine....sper ca nu urmaresti acelasi lucru si aici pt ca deja devi penibil.....forumurile astea sunt inventate pt a ne ajuta reciproc, nu pt a ne jigni in toate felurile,insa se pare ca tu te-ai nascut invatat gata de mic....tu de fapt nu stii nimic despre dreamboxuri....DOAR FACI BISHNITZA CU ELE....lucru cunoscut de toata lumea....dovada ca nu esti in stare sa raspunzi la o intrebare simpla legata de o eroare la settingsuri.......poti sa ma injuri in continuare pe unde vrei...sa te semnezi ca pe alte forumuri cu personalitati naziste si cum vrei tu ......intoleranta si mitomania ta se potrivesc altor vremuri...mosule...


    din partea mea...si mai suntem cativa jigniti de indolenta ta, ai un mare IGNORE
    sa ti spun o chestie sunteti exact 3 jigniti (tu,grecul si cu lupull)
    1.eu nu trebuie sa ti dau tie raportul cu cit vind si la cine vind mai baiatule
    2.eu nu m am bagat in discutie am explicat la un alt coleg inaintea postingului care l ai scris si anume i am spus ca este optiunea jos dreapta pt dreambox 7025 dar tu nu ai binevoit sa citesti mai inainte pt ca este multa lene pe lumea asta te-ai atacat ca nu ti am scris cu eroarea de setinguri ia si citeste nene si invata apoi sa te dai rotund pe aici.
    3.grecul care s a atacat cind i am spus sa ne slabeasca pa rdi cu prostiile lui ca dremboxul nu mere audio pe dvi numa pe scart l am contrazis in public ca nu are dreptate si de atunci este f suparat pe mine nu stiu de ce dar sa fie sanatos basca ca ma facut bisnitar fara sa ma cunosca om fara obraz asa sunt grecii care vin in romania sa studieze pe Bani (drahme) nu pe note bune inca o data eu nu sunt capsunar nu stiu ce ai impotriva lor stau in austria si am afaceri cu constructii in cluj mai nene grupa mare si inca o data pt mine pot sa gireze mai multi membri de pe forum ca spun adevarul
    4.mai este si anumitul lupull un tip ce sa spun care este pe dinafara a luat foc cint leam aratat in sufragerie la mine 3 dreamboxuri 800 una linga alta

    invidia este mare si asta se apuca sa ma faca bisnitar ca am ceva interese cu dreamboxul ca sunt dealer samd ma nene inca o data te ingrop in bani si care este si partea buna ca mai am si habar de microelectronica smd bal bla bla apropo ciclopule iti dau clasa la lipit cu aer cald diverse smd uri si ma mai faci si nazist ca nu aveai de ce sa te legi decit de semnatura mea alfred speer a fost un super arhitect chiar daca a fost un criminal de razboi uite aici ce vroia sa faca

    iar cind am postat ca am gasit o mica problema cu tuneru

    a sarit grecul in sus ca dreamboxul este de cacat si mai bun este ipboxul 9000 lui sincer le am avut pe toate kathrein hd humax hd ipbox 900 hd si micutul dreambox 800 care este the best !!!!!
    cind am postat poza asta cu ventilatorul in dreambox

    a spus grecul otheitis ca sa il bag in cur chestiile astea se folosesc la racire nicidecum la cur cred ca grecul a confundat ca de obicei gura cu curul si de aici a iesit neintelegerea

    iar voiua va povesteste pe forum cea ce am experimentat eu jigodie de om uitati-va aici ce fel de om este
    http://sateliti.org/showthread.php?t=3569
    recunosc ca poate am exagerat un pic dat nu ati ajuns voi sa mi face ti ordine in casa mai oameni buni vedeti-va de ale voaste si nu mai circotitzi pe aici ;;am ajuns in asa hal ca sa-l rog pe rares de pe rdi sa mi inchida topicul ca vind dreambox 800 pt ca am avut parte numa de comentarii de prisos de tipul bisnitar la elstar se vinde 550 euro ,eu vroiam 600 cu hard de 40GB sata si tu imi spui ca sunt comunist hahahahahaha comunist esti tu amice ca numai aia aveau treaba cu ilicitul sincer inca o data imi pare rau ca m am dat in spectacol dar sa fiu cincer am avut si peste 40 de mesaje precum la sai ca sunt si ei orfani.... ca sa nu zic altcumva ignore ai tu amice care esti super meserias de nu poti nici macar setingurile sa le´bagi la gaura....

  6. #6
    Standard RSP member otheitis's Avatar
    Join Date
    02 Feb 2007
    Location
    Somewhere in Aegean Sea!!
    Posts
    2,925
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    82

    Default Re: Dreambox 800/8000

    Stii omule ne obosesti cam tare cu povestile pt bunici si drachmes (daca nu ai dat seama acuma folosim euro) si te am explicat ca nu sunt in facultate de mult dar e greu de inteles.Nu ai o treaba mai buna sa faci?Daca vrei sa ne ajuti fa si tu o prezentare,un test,da o informatia utila.Nu inteleg de ce ai venit aica ca sa plingi din moment ca nu ai dat 2 lei pt aceasta forum.Asta se vede clar ai numai 10 post si esti inscris de la 1 iunie.Exact pe data care te au dat afara de la rdi, sau amicii tai au dat seama ca lumea a inteles ce fel de oameni sunteti si ce afaceri faceti.Te rog frumos sa nu mai vorbesti pt mine (grecul si nu stiu ce alte cuvinte ai folosit p**la greceasca )Tine un nivel macar aica.Daca nu poti stai la banca ta....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: "Nu te supara frate!"

    Domnilor! va rog frumos sa va certati in PM sau pe mess nu aduceti pe acest forum samanta de scandal,nu avem nevoie,acest thread a fost creat pentru a te impaca cu cel ce te-ai certat intr-un topic si nu pentru a crea noi scandaluri,nu prin astfel de topicuri cu aluzii jignitoare dati dovada de oameni maturi,va rog sa folositi sectiunile forumului pentru ceea ce au fost create,va multumim!

  8. #8
    Standard RSP member dongle's Avatar
    Join Date
    01 Jun 2008
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Dreambox 800/8000

    Quote Originally Posted by otheitis View Post
    Stii omule ne obosesti cam tare cu povestile pt bunici si drachmes (daca nu ai dat seama acuma folosim euro) si te am explicat ca nu sunt in facultate de mult dar e greu de inteles.Nu ai o treaba mai buna sa faci?Daca vrei sa ne ajuti fa si tu o prezentare,un test,da o informatia utila.Nu inteleg de ce ai venit aica ca sa plingi din moment ca nu ai dat 2 lei pt aceasta forum.Asta se vede clar ai numai 10 post si esti inscris de la 1 iunie.Exact pe data care te au dat afara de la rdi, sau amicii tai au dat seama ca lumea a inteles ce fel de oameni sunteti si ce afaceri faceti.Te rog frumos sa nu mai vorbesti pt mine (grecul si nu stiu ce alte cuvinte ai folosit p**la greceasca )Tine un nivel macar aica.Daca nu poti stai la banca ta....
    bai omule tu ai probleme pe sus ? mai injurat de mai spurcat pe greceasca si tot tu faci gura pe aici ? pe mine nu ma dat nimeni afara din rdi cred ca cel invitat afara din forum esti tu grecule si pot sa spun de f multi useri pe unde scriai !!!sau acum nu ti mai aduci aminte sa ti fie rusine iti faci de ris neamul de greci


    Am inchis topicul 30 de minute pt a va potoli , nu editez nimic dar modul in care vorbiti (tastati) arata ca mergeti intr-o directie gresita
    Last edited by horatyu; 01-06-08 at 22:25. Reason: Am inchis topicul 30 de minute pt a va potoli , nu editez nimic dar modul in care vorbiti (tastati) arata ca mergeti intr-o directie gresita

  9. #9
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: "Nu te supara frate!"


  10. #10
    Standard RSP member otheitis's Avatar
    Join Date
    02 Feb 2007
    Location
    Somewhere in Aegean Sea!!
    Posts
    2,925
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    82

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800

    La fiecare post care fac copy paste scriu si de unde am luat.Denktek sau sifteam sau satupdate.Eu nu vreau sa impresionez pe cineva dar pur si simplu sa ajut pe ei care nu stiu de unde sa cauta niste informatii.Dar si asta pt tine e rau.Nu trebuie sa ajutam nimeni..cum faci tu.Te am spus inca o data stai cu receptorul tau dm800 sa fii bucuros si lasa pe lumea sa face ce vrea.Cine vrea sa cumpara dm800 o sa cumpara cine nu vrea nu o sa il cumpare.Aica nu e RDI ca sa chemi pe blana sa stearga pe posturi care te deranjeaza sau nu te place.Aica nu ai voie sa injuri pt ca nu ai ce sa faci acasa.Daca prin adevar vrei sa faci ceva bun pt aceas forum (ceva care nu cred se vede de la primele posturi care ai facut)Du-te la section dreambox/clone si raspunde la intrebarile oamenilor....Tu nu esti in stare sa dai niste settings care a cerut saracul uliness.....

  11. #11
    Standard RSP member otheitis's Avatar
    Join Date
    02 Feb 2007
    Location
    Somewhere in Aegean Sea!!
    Posts
    2,925
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    82

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800

    O sa rog frumos pe admin sa ia niste masuru.Nu inteleg de ce aceas om trebuie sa face circ la fiecare forum care intra.

  12. #12
    Standard RSP member dongle's Avatar
    Join Date
    01 Jun 2008
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800

    Quote Originally Posted by otheitis View Post
    La fiecare post care fac copy paste scriu si de unde am luat.Denktek sau sifteam sau satupdate.Eu nu vreau sa impresionez pe cineva dar pur si simplu sa ajut pe ei care nu stiu de unde sa cauta niste informatii.Dar si asta pt tine e rau.Nu trebuie sa ajutam nimeni..cum faci tu.Te am spus inca o data stai cu receptorul tau dm800 sa fii bucuros si lasa pe lumea sa face ce vrea.Cine vrea sa cumpara dm800 o sa cumpara cine nu vrea nu o sa il cumpare.Aica nu e RDI ca sa chemi pe blana sa stearga pe posturi care te deranjeaza sau nu te place.Aica nu ai voie sa injuri pt ca nu ai ce sa faci acasa.Daca prin adevar vrei sa faci ceva bun pt aceas forum (ceva care nu cred se vede de la primele posturi care ai facut)Du-te la section dreambox/clone si raspunde la intrebarile oamenilor....Tu nu esti in stare sa dai niste settings care a cerut saracul uliness.....
    saracul ulisses daca mai citea cu 2 pagini mai inainte putea sa vada cum se face dar daca omul este superficial eu nu imi omor creierii cu el sa explic daca iti este amic s al stapinesti sanatos
    sai dai cadou un ipbox sa faca si el toast si oua prajite pe el ca asa de mult se incalzeste

    ps:cind ti am scria aseara pe rdi ca TOATE ipbox de CABLU au tunerele stricate si trebuie retrimise in fabrica ai luat foc asa este amice eu nu m am ferit sa fac poze si sa scriu ca tunerul de dreambox are probleme diferenta dintre noi este ca eu sunt dongle si tu esti grec

    grecule te rog sa citesti titlu topicului si sa vezi ca este vorba de dreambox 800 si ipbox nu imi spune mie de ce intru si ce scriu intelegi ?
    Last edited by dongle; 01-06-08 at 22:10.

  13. #13
    Standard RSP member otheitis's Avatar
    Join Date
    02 Feb 2007
    Location
    Somewhere in Aegean Sea!!
    Posts
    2,925
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    82

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800

    Daca ai sa spui ceva in folosinta puplicul scrie!Daca nu stai la banca ta.Aica nu e rdi si nu intereseaza pe lumea ce ai tu cu mine cu uliness sau cu admin si nu stiu cu cine inca.Te am rugat frumos dar tu nu vrei sa intelegi.Te rog frumos lasa pe lumea in pace, sau e greu si asta de inteles de la tine.

  14. #14
    Standard RSP member
    Join Date
    01 Jun 2008
    Posts
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800

    Quote Originally Posted by otheitis View Post
    Daca ai sa spui ceva in folosinta puplicul scrie!Daca nu stai la banca ta.Aica nu e rdi si nu intereseaza pe lumea ce ai tu cu mine cu uliness sau cu admin si nu stiu cu cine inca.Te am rugat frumos dar tu nu vrei sa intelegi.Te rog frumos lasa pe lumea in pace, sau e greu si asta de inteles de la tine.


    ianis.......azi am stat 5 ore si ai vazut ce se intampla si cate probleme exista le dreamul meu 800.....te rog eu mult de tot lasa-l sa dea in clocot si nu il mai baga in seama...te rog mult ...e singura varianta sa ne lase in pace...sa mai injure odata sa il baneze si gata....sa isi vanda aparatele unde vrea....chiar devine totul ridicol

  15. #15
    Member Special Member
    Join Date
    08 Mar 2007
    Location
    pi acasi
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: AB ipbox 9000HD Vs DM800


Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •