Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 2 of 2

Thread: Antena 3 introduce o taxă lunară pentru vizionarea online

  1. #1
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,511
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default Antena 3 introduce o taxă lunară pentru vizionarea online

    Dragii noștri prieteni,

    Suntem alături de voi de zece ani, timp indeajuns pentru a ne cunoaște bine, a ne susține, a ne prețui reciproc. Relația pe care am stabilit-o este onorantă și ne responsabilizează, motivindu-ne să vă oferim un produs jurnalistic relevant.

    Aprecierea voastră constantă ne-a dat puterea de a rezista intimidărilor, de a rosti adevăruri, de a păstra o poziție critică, fermă față de guvern, indiferent de partidele politice aflate la putere. Grație solidarității de care ați dat dovadă, am realizat producții care au intrat in Cartea Recordurilor, au fost multipremiate internațional și au reprezentat o voce impotriva nedreptăților, iar impreună cu voi am devenit cea mai importantă platformă de știri din Romania!

    Toate aceste transmisii in direct din țară și străinătate, campanii, știri de zi cu zi au fost și sunt posibile printr-un efort financiar constant, asumat, ce a presupus o permanentă retehnologizare și focusare pe calitate. Am reușit să ne susținem singuri, in condițiile in care distribuitorii offline și online nu au contribuit cu nimic pentru conținutul oferit.

    Iată de ce ne vedem obligați ca, incepand cu 1 noiembrie, să introducem un abonament lunar pentru vizionarea online a postului Antena 3, in regim live. Facem acest lucru cu inima stransă, dorindu-ne să ne rămaneți alături și in această nouă etapă, impusă de condițiile pietei.

    In aces sens, am solicitat, acționarilor și managementului, să gandească un tarif accesibil pentru voi și sustenabil pentru noi. Este vorba despre 1 euro pe lună pentru aceia dintre voi care ne urmăresc online. Abonamentul va permite vizionarea la o calitate foarte bună a programului Antena 3.

    Avem nădejdea, dragi prieteni, că vom rămane impreună, și că acest abonament nu va impovăra sau dezechilibra bugetele voastre.

    Vă mulțumim,
    Echipa Antena 3
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  2. #2
    Standard RSP member barghy's Avatar
    Join Date
    06 Mar 2007
    Posts
    207
    Mentioned
    1 Post(s)
    Rep Power
    64

    Default

    Sigur vor plati romanii 1E pentru Latrina 3.... Fac pariu ca mai mult de 1-2000 de prosti nu vor prinde. Foame mare la Felix !
    Libertatea vine din...cer !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •