Thanks Thanks:  14
Likes Likes:  51
Dislikes Dislikes:  0
Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 61 to 75 of 124

Thread: Aici va descarcati nervii

  1. #61
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,564
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Deci are nume bun topicul asta.
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  2. #62
    konstantine's Avatar
    Join Date
    18 Apr 2008
    Location
    Sudul României
    Posts
    2,306
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    E bine și așa...
    Citat din Cătălin Ștefan:
    "M-am săturat să-mping apa la deal"
    http://technomitclima.ro/

  3. #63
    Standard RSP member omul24's Avatar
    Join Date
    04 Nov 2012
    Location
    sighetu marmatiei
    Posts
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    42

    Default

    Quote Originally Posted by marsel90 View Post
    Anunt:

    Primesc moka, gratis, degeaba, cadou, in dar, plocon, peșcheș..si cum vreti voi, gunoaie de receptoare in avanpremiera, pentru a scrie numai de bine de ele...
    cam așa ai vrut și de la mine sa “cumperi” klll pro mi-ai cerut doar ibanul...și@mario08 a vrut dar el a fost om si va rămane.Tu...?

  4. #64
    Standard RSP member marsel90's Avatar
    Join Date
    11 Sep 2007
    Location
    --------
    Posts
    485
    Mentioned
    10 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    Daca te-am rugat sa pui coletul la Fancuorier, fara bani pe contractul meu, iar tu o tineai sa-ti trimti banii in avans pentru transport. Aia a fost o neintelegere, zic sa stai in banca ta, aici e cu totul alta discutie!
    Iti dam tie 50 lei si mai primeam fix nimic, deci cine e corect ?

  5. #65
    Standard RSP member omul24's Avatar
    Join Date
    04 Nov 2012
    Location
    sighetu marmatiei
    Posts
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    42

    Default

    Eu am trimis pm-urile unui moderator ca sa verifice ce ai scris și cum spuneai ca plătești 400 avans nu 50 cum zici tu , postul meu a fost blocat inițial de acest moderator , și mi s-a cerut dovada, așa ca stai tu in banca ta și fa-te om serios ca nu e frumos!

  6. #66
    Standard RSP member
    Join Date
    09 Feb 2008
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    761
    Mentioned
    15 Post(s)
    Rep Power
    67

    Default

    Voi nu aveti razboi cu A4. Voi aveti razboi cu Mihai ... si cu altii. Probleme de comportament. In plus, cred eu, ca inversati procentele intre multumiti si nemultumiti.

  7. #67
    Standard RSP member
    Join Date
    04 Jan 2008
    Posts
    2,760
    Mentioned
    30 Post(s)
    Rep Power
    80

    Default

    Paparneata , vezi ce se intampla cand se schimba titltu original ?
    Acum fiecare isi descarca nervii cu cine are , ca doar de acea se numeste acum asa acest thread
    Felicita-l pe MihaiP pt caracterul care il are si scrie ce scrie despre colegi lui de pe acest forum
    Daca statea linistit in banca lui......., era liniste pe aici , asa fiecare are dreptul la replica
    Mai ales cand e vorba de a fi defaimat de un coleg de forum
    Cat despre A4 , A5 mai discutam dupa ce o sa il detineti .............

  8. #68
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,564
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Acum sa nu ne kkm pe noi, chiar dacă uneori nu am fost multumiți de produsele promovate de Mihai, si eu am fost nemulțumit ca a promovat UFS910 si apoi a constatat ca nu are susținere, aici nu e aceeași situație.
    Vorbim de prețuri mici (ufs910 era 350 euro), si cred ca Mihai face tot ce poate sa imbunătățească A4 si A5.
    Voi ce aparate ați imbunătățit ?
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  9. #69
    Standard RSP member marsel90's Avatar
    Join Date
    11 Sep 2007
    Location
    --------
    Posts
    485
    Mentioned
    10 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    Quote Originally Posted by omul24 View Post
    Eu am trimis pm-urile unui moderator ca sa verifice ce ai scris și cum spuneai ca plătești 400 avans nu 50 cum zici tu , postul meu a fost blocat inițial de acest moderator , și mi s-a cerut dovada, așa ca stai tu in banca ta și fa-te om serios ca nu e frumos!
    Sa-ti explic ca la copilul cel mic, dupa incepe cu adevarat razboiul daca mai continui sa ma ataci personal, deja o dai in atac la persoana si fac urat...


    Ti-am cerut contul sa pot pune cei 400 lei valoare receiverului, iar tu, dupa ce primeai de la mine scanat oridunul de plata si verificai ca ai banii in cont, puneai la fancourier coletul, fara taxe si ramburs, in contul contractului meu cu ei, asa plateam maxim 15 lei taxe transport. Tu vruiai 400 lei + 50 transport. Care transport daca il plateam eu ???????????? Asta este motivul pentru care nu am mai discutat cu tine .... unde e problema... vrei sa vin dupa tine... daca ar durea prostia sigur ai urla....ma opresc aici sa nu o dam si pe rasism... vad de unde esti si banuiesc ce etnie ai .... eu sunt oltean nebun si e nasol cand te iei cu mine...

    Acum urmeaza injuraturile si amenintarile cu bataia o dam parte-n parte ????

  10. #70
    Standard RSP member omul24's Avatar
    Join Date
    04 Nov 2012
    Location
    sighetu marmatiei
    Posts
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    42

    Default

    Nu eu eram de acord doar cu cei 400 RON pe care tu nu i-ai mai trimis și asta spun și pm-urile pe care le-am trimis moderatorului!

  11. #71
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,431
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    88

    Default

    ...care teapa? Unde e teapa? Cine a luat teapa?!

  12. #72
    www.sateliti.info felix73's Avatar
    Join Date
    17 Jul 2008
    Location
    In Tara
    Posts
    5,570
    Mentioned
    5 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    calmeaza te marsel ca esti om serios.



    ar fi trebuit sa da ti de pamint cu amiko urile alea pa care le ati cumparat.
    atit.


    daca va ti intilni undeva fata in fata pun pariu ca in secunda doi va dati cite o bere unu altuia.
    si tu,si mario si mihai,toti care va certati pa aicia.
    dincolo de toate astea nu sunteti/suntem baieti rai pina la urma..


    doar ca iubim circu..toti.


    Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal
    All Advice given Is for experimental and educational purpose only

  13. #73
    Standard RSP member omul24's Avatar
    Join Date
    04 Nov 2012
    Location
    sighetu marmatiei
    Posts
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    42

    Default

    Quote Originally Posted by marsel90 View Post
    Sa-ti explic ca la copilul cel mic, dupa incepe cu adevarat razboiul daca mai continui sa ma ataci personal, deja o dai in atac la persoana si fac urat...


    Ti-am cerut contul sa pot pune cei 400 lei valoare receiverului, iar tu, dupa ce primeai de la mine scanat oridunul de plata si verificai ca ai banii in cont, puneai la fancourier coletul, fara taxe si ramburs, in contul contractului meu cu ei, asa plateam maxim 15 lei taxe transport. Tu vruiai 400 lei + 50 transport. Care transport daca il plateam eu ???????????? Asta este motivul pentru care nu am mai discutat cu tine .... unde e problema... vrei sa vin dupa tine... daca ar durea prostia sigur ai urla....ma opresc aici sa nu o dam si pe rasism... vad de unde esti si banuiesc ce etnie ai .... eu sunt oltean nebun si e nasol cand te iei cu mine...

    Acum urmeaza injuraturile si amenintarile cu bataia o dam parte-n parte ????
    Vad ca bunul simt lipsește in continuare...dar oricum nu ma așteptam la nimic mai bun din partea ta...

  14. #74
    Standard RSP member marsel90's Avatar
    Join Date
    11 Sep 2007
    Location
    --------
    Posts
    485
    Mentioned
    10 Post(s)
    Rep Power
    69

    Default

    Din bun simt ti-am sters ibanul, numele si nr. de telefon.
    Sa vada si ceilalti tot ce am discutat noi si sa vedem unde e teapa. Nici eu nu am trimis banii si nici tu receptorul....




    Dar sa nu uitam cum a inceput acest topic...A5 o consider bataie de joc la adresa utilizatorilor, fara tuner dvb-s2x si multistream...adica in fiecare an o sa dam cate 500 lei pe un receptor ca asa vrea Amiko ?!

  15. #75
    Standard RSP member omul24's Avatar
    Join Date
    04 Nov 2012
    Location
    sighetu marmatiei
    Posts
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    42

    Default

    Și ce rezulta din asta...? Ca asteptam cei 400...
    Apropo de ce ai scris mai sus dacă vi la noi in zona la 80% din oameni o sa găsești usa deschisă și dacă ți-e foame o sa mănanci iar dacă ți-e sete o sa bei!
    P.S. Pt mine subiect inchis trageți voi concluziile!

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •