Thanks Thanks:  7
Likes Likes:  36
Dislikes Dislikes:  0
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Ceausescu Pace !

  1. #31
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,510
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Tu nu poti sau nu vrei sa intelegi ce scrie mai sus?
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  2. #32
    www.sateliti.info felix73's Avatar
    Join Date
    17 Jul 2008
    Location
    In Tara
    Posts
    5,570
    Mentioned
    5 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    nu ai cum sa l dai la intors pt ca nu i prost.
    fir ai tu sa fii petricuta.




    lasa naibii ziarele alea si da ceva afara din tine.din burta ta.
    dar ar moartea in ea de balanta sa dea..

    nu vrei s o inclini de loc.nu merge cu ce incerci tu.
    ala i ,,praf in ochi,, petricuta.

    Note: Viewing Pay TV without a valid subscription is illegal
    All Advice given Is for experimental and educational purpose only

  3. #33
    konstantine's Avatar
    Join Date
    18 Apr 2008
    Location
    Sudul României
    Posts
    2,304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Da' ce dracu' , mă Petre ...Eu fac parte din categoria ălora care nu se mai uită la știri.Indiferent ca e b1 , a3 , digi24.
    Văd in real time și real life mizeriile politicienilor.
    Ți-am cerut așa de mult ,să postezi ce gandești tu ?
    Exprimă-ți o părere , spune-ne ce simți tu , nu ce gåndesc și simt alții .Dacă ți-e frică , fă-ți un cont nou.Promit că nu o să știe nimeni că ești tu și o să eludez regulile , doar , doar ai să scrii ce simți și ce gandești.
    Citat din Cătălin Ștefan:
    "M-am săturat să-mping apa la deal"
    http://technomitclima.ro/

  4. #34
    Standard RSP member
    Join Date
    20 Sep 2007
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Pai gandesc cam asa (am mai scris dar zildan a sters ca cica am pus un link catre un site periculos sau ceva, dar putea sa lase macar comentariul meu):

    din pacate cei din categoria hastag rezist fac o confuzie grava intre politica si drepturile si libertatile fundamentale ale cetateanului care, in orice tara democratica din lumea asta, sunt sfinte. Cat timp persista aceasta confuzie lucrurile nu vor merge bine niciodata in tara asta. E in regula sa fie mai multe partide politice si lumea sa voteze cum crede de cuviinta. Ar fi periculos pentru democratie sa existe un singur partid, ne-am intoarce la dictatura. Dar una-i una si alta-i alta.

    Drepturile si libertatile fundamentale nu au nici o treaba cu politica, dar in Romania aceste drepturi sunt siluite de o gasca de securisti (si sunt atatea exemple de oameni cercetati abuziv, bagati in pucarie si apoi achitati pe motiv ca fapta nu exista). Argumente: inregistrarile cu portocala, onea (locotenentii lui kovesi), protocoalele secrete ilegale, etc. Ce sa vezi, portocala si onea sunt urmariti penal doar pentru ca au aparut inregistrarile, exact ca in cazul mircea basescu. Sigur ca stapana lor nu are nici o problema. La fel ca traian basescu. kovesi stalin a dat comunicat oficial ca nu exista protocoale iar cand au iesit la iveala a zis ca sunt de cooperare, nu de colaborare. Ce bine ca nu sunt sinonime cele doua cuvinte. Deci in primul rand a mintit, iar cand minciuna a fost devoalata a incercat sa ne abureasca. Numai dupa asta si ar trebui sa iti pui un mare semn de intrebare despre asa zisa lupta anticoruptie din Romania. Ce spun eu aici sunt FAPTE.

    Tocmai a aparut un document semnat de kovesi in 2007 prin care il albeste pe iliescu in legatura cu mineriadele. Mai cautati si voi ca daca il pun eu aici zice zildan ca fac propaganda.

    PS: a se observa ca siteurile antikovesi sunt sterse imediat iar cele prokovesi rezista.

  5. #35
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,428
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default Ceausescu Pace !

    @Petrica
    Faci ce faci și duci discuția acolo unde vrei adică in altă direcție. O arzi intr-una cu statul paralel și cu portocală și onea. Spune bă băiatule de hoții din PSD care au jefuit țara de atiția ani, de motivele pentru care fuge lumea din țară mai rău ca ăia din Siria, de ce s-au scumpit toate cele cind cei pe care i-ai votat au spus că v-a fi invers, de creșterea de salariu de 5 lei, de cit de bine trăiești tu din salariu minim pe economie și despre multe alte subiecte interesante zicem noi.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •