Thanks Thanks:  7
Likes Likes:  27
Dislikes Dislikes:  5
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Nuca in Perete si Ciolacu la Brussels

  1. #31
    RSP - TEAM horatyu's Avatar
    Join Date
    16 Aug 2007
    Location
    SIBIU
    Posts
    5,753
    Mentioned
    63 Post(s)
    Rep Power
    114

    Default

    Nu am greșit cu like, acolo ți-am dat și thx deoarece postul este corect..
    Îți dau când ești pe subiect și îți dau dislike când forțezi lucrurile aiurea.
    Toate cele bune.
    LA TOTI NI-I GREU, DAR NU LA FEL
    "SGU Stargate Universe"

  2. #32
    dishwasher val's Avatar
    Join Date
    14 Jul 2007
    Location
    DTX
    Posts
    1,860
    Mentioned
    31 Post(s)
    Rep Power
    84

    Default

    Cred că ai părere foarte bună despre tine, eu nu.
    Nu mă mai rog de tine să răspunzi întrebării pe care ți-am pus-o, ar fi trebuit să-ți asumi responsabilitatea pentru ce ai postat, nu bagi bățul prin gard după care te victimizezi.
    Voi ăștia, lachei de doi bani ai politicienilor chiar nu pricepeți că nu puteți prosti in față pe toată lumea? La o întrebare incomodă ar fi trebuit să ai deja răspuns logic și de bun simț pregătit.
    In ceea ce privește dislike-urile, dacă nu ai sesizat sarcasm in ultimul meu post atunci nu ai decât să dai dislike la toate posturile mele, pentru mine nu înseamnă nimic. O să-ți ia ceva timp dar nu mă îndoiesc că nu ai să reușești.
    UFS910, Nokia d-Box1, Nokia d-Box2, Optibox500, Vu+ Zero4K

  3. #33
    RSP - TEAM horatyu's Avatar
    Join Date
    16 Aug 2007
    Location
    SIBIU
    Posts
    5,753
    Mentioned
    63 Post(s)
    Rep Power
    114

    Default

    Cat de jos te mai cobori ?
    Ai inceput să mă înjuri?
    Cum îți permiți să îmi spui lacheu? L-am jignit pe sas?de asta sunt lacheu? Ce bine ți-a făcut ție sasul?dar țării?

    Poate pe viitor îți măsori cuvintele.
    Mă tot acuzi că sunt platit de partide și cine știe ce îți mai trece ție prin minte.

    Faptul că îmi iubesc țara și că îmi place dreptatea(adică sesizez nedreptățile) nu înseamnă că fac propaganda unui partid.
    Crezi că poți cunoaște un om după mintea ta? Oamenii sunt diferiți și nu îi cunoști numai după postări pe internet.
    LA TOTI NI-I GREU, DAR NU LA FEL
    "SGU Stargate Universe"

  4. #34
    dishwasher val's Avatar
    Join Date
    14 Jul 2007
    Location
    DTX
    Posts
    1,860
    Mentioned
    31 Post(s)
    Rep Power
    84

    Default

    De tine este vorba, nu despre alții. Violența verbală este refugiul celor incompetenți și incapabili să accepte realitatea cotidiană.
    Nu trebuia decât să-mi răspunzi la două întrebări simple: care este partidul minune salvator al națiunii și care e sursa statisticii postate de tine?
    Cum nu ai fost in stare să răspunzi decât prin postări fără sens și acuze nejustificate pline de ură, topicul se închide.
    Rog autorul topicului sa nu deschidă altul similar, unde dai și unde crapă. De, pentru unii a început campania electorală.
    UFS910, Nokia d-Box1, Nokia d-Box2, Optibox500, Vu+ Zero4K

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •