Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Page 21 of 21 FirstFirst ... 111718192021
Results 301 to 305 of 305

Thread: Pagina de Media

  1. #301
    RSS Members Expert Member
    Join Date
    27 Jan 2019
    Posts
    544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default VIDEO SPECIAL. Am întrebat ziarişti, vedete şi influenceri: Cum se fer

    Cum se feresc vedetele de manipulările de pe Internet şi televiziune? De unde verifică veridicitatea informaţiilor? De câte ori o verifică?

    More...

  2. #302
    RSS Members Expert Member
    Join Date
    27 Jan 2019
    Posts
    544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default VIDEO SPECIAL: Vedetele şi Paştele. Am întrebat oameni din media şi in

    Am întrebat mai multe vedete care este felul lor preferat de mâncare în perioada sărbătorilor. Iată răspunsurile celor care au acceptat invitaţia noastră!

    More...

  3. #303
    RSS Members Expert Member
    Join Date
    27 Jan 2019
    Posts
    544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Euronews de Paşte: Reportaje proprii despre Giulgiul din Torino, Coroa

    Programul Euronews România de Paşte, cu documentare şi reportaje făcute de reporterii postului

    More...

  4. #304
    RSS Members Expert Member
    Join Date
    27 Jan 2019
    Posts
    544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Ines Stana, influencer: „Mă inspir din întâmplările din copilărie cu b

    Influenceriţa face video-uri scurte, sketch-uri despre diferite situaţii din viaţa reală, din propria copilărie sau din trecut (video-uri despre şcoală, limba franceză, despre fratele mai mic şi jocuri de rol cu mama).

    More...

  5. #305
    RSS Members Expert Member
    Join Date
    27 Jan 2019
    Posts
    544
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Programul de Paşte de la Prima TV şi Cinemaraton. Filme româneşti şi e

    Cele două posturi care fac parte din portofoliul grupului Clever au pregătit ediţii speciale a emisiunii Exclusiv VIP, moderată de Cristi Brancu şi o serie de producţii româneşti, atât la Prima TV cât şi la Cinemaraton.

    More...

Page 21 of 21 FirstFirst ... 111718192021

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •