Thanks Thanks:  14
Likes Likes:  9
Dislikes Dislikes:  1
Page 2 of 39 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 16 to 30 of 572

Thread: RSP Forum - impresii, sugestii, probleme?

  1. #16
    Super Moderator staric's Avatar
    Join Date
    03 Feb 2007
    Posts
    494
    Mentioned
    2 Post(s)
    Rep Power
    66

    Default

    Am ramas....fara cuvinte....SUPER!!!
    Last edited by staric; 15-04-07 at 18:51.

  2. #17
    Member Addicted Member
    Join Date
    11 Feb 2007
    Location
    Șoseaua Kiseleff nr. 10
    Posts
    2,498
    Mentioned
    5 Post(s)
    Rep Power
    81

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Da...e ok asa.

  3. #18
    Administrator
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    79
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Multumesc pentru multumiri

  4. #19
    Standard RSP member gessle's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    tg ocna;jud. BACAU
    Posts
    719
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    67

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Bine Realizat!
    FOCUS SAT-UPC;RCS-digital cablu;ADSL;BAYERN MUNCHEN&AC MILAN;
    .de

  5. #20
    RSP Team XVanish's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    2,373
    Mentioned
    9 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Quote Originally Posted by SAFETRON1 View Post
    De ce ati trecut si voi la vbulletin ??:sad:
    Ce nu-ti place la vbulletin? E ultima vers, arata bine, se misca bine, are mult mai multe optiuni decat cea dinainte... mai avem de cizelat dar eu zic ca e ok...

    /later edit:
    Va rog sa imi spuneti daca si la voi se comporta la fel, in sensul ca: este un post nou, intru pe sectiune/topic sa-l citesc, ies de pe sectiune/topic dupa ce l-am citit si tot imi arata cum ca nu l-as fi citit. La fel face si pe firefox si pe ie... vreau sa stiu daca face asa si la voi...
    Last edited by XVanish; 16-04-07 at 14:39.
    Internetul e distractie, nu pierde controlul!

    Foloseste Google si YouTube inainte de a pune intrebari stupide!

  6. #21
    Membru de onoare Einstein's Avatar
    Join Date
    06 Jan 2007
    Posts
    2,652
    Mentioned
    2 Post(s)
    Rep Power
    80

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Face refresh dupa ceva timp.


  7. #22
    VIP Visitor
    Join Date
    30 Jan 2007
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Nou Forum

    Frumos Forum Si Buna Realizare

  8. #23
    Standard RSP member
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Nou Forum

    Quote Originally Posted by enrique_27 View Post
    Frumos Forum Si Buna Realizare
    Cel mai tare forum romanesc din domeniu receptiei prin sateliti! Sa traiasca realizatorii. FELICITARI!

  9. #24
    Super Moderator staric's Avatar
    Join Date
    03 Feb 2007
    Posts
    494
    Mentioned
    2 Post(s)
    Rep Power
    66

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Quote Originally Posted by XVanish View Post
    Va rog sa imi spuneti daca si la voi se comporta la fel, in sensul ca: este un post nou, intru pe sectiune/topic sa-l citesc, ies de pe sectiune/topic dupa ce l-am citit si tot imi arata cum ca nu l-as fi citit. La fel face si pe firefox si pe ie... vreau sa stiu daca face asa si la voi...
    La fel face s la mine.

  10. #25
    Membru de onoare Einstein's Avatar
    Join Date
    06 Jan 2007
    Posts
    2,652
    Mentioned
    2 Post(s)
    Rep Power
    80

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Problema a fost rezolvata. Apasati doar acum pe acest link: http://www.sateliti.org/forumdisplay.php?do=markread
    si apoi nu veti mai avea probleme cu marcarea posturilor citite


  11. #26
    Standard RSP member outcast's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    1,660
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    74

    Default Re: Noul Forum - impresii, sugestii, probleme?

    felicitari pentru noua fata,si felicitari tuturor acelor care posteaza lucruri utile ,intrebari.. si celor care au facut posibil ca acest forum sa creasca !!

  12. #27
    RSP Team XVanish's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    2,373
    Mentioned
    9 Post(s)
    Rep Power
    100

    Thumbs up Re: Noul Forum - impresii, sugestii, probleme?

    Quote Originally Posted by outcast View Post
    felicitari pentru noua fata,si felicitari tuturor acelor care posteaza lucruri utile ,intrebari.. si celor care au facut posibil ca acest forum sa creasca !!
    Multumim tuturor pentru felicitari. Fara voi acest forum nu ar exista. Si noi va multumim pt increderea si ajutorul acordat.

    Numai bine!
    Internetul e distractie, nu pierde controlul!

    Foloseste Google si YouTube inainte de a pune intrebari stupide!

  13. #28
    Standard RSP member SAFETRON1's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    63

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Quote Originally Posted by XVanish View Post
    Ce nu-ti place la vbulletin? E ultima vers, arata bine, se misca bine, are mult mai multe optiuni decat cea dinainte... mai avem de cizelat dar eu zic ca e ok...

    /later edit:
    Va rog sa imi spuneti daca si la voi se comporta la fel, in sensul ca: este un post nou, intru pe sectiune/topic sa-l citesc, ies de pe sectiune/topic dupa ce l-am citit si tot imi arata cum ca nu l-as fi citit. La fel face si pe firefox si pe ie... vreau sa stiu daca face asa si la voi...
    Pai nu-mi place vbulletin per total ca mod de concepere structura etc e greoi , are mult prea multe posibilitati de setare , iar in admin control panel iti prinzi urechile.Apoi baza de date are peste 7 MB la instalare cand forum-ul e gol de subiecte , lucru ce face ca mutarea pe un alt server sa fie o operatiune destul de dificila de realizat daca e cazul.
    In definitiv consider ca acest tip de board se potriveste forum-urilor foarte mari cu zeci de mii de useri si cateva mii de requesturi simultane.Pt forum-rile mai mici de acel nr de useri specificat mai sus se presteaza f bine phpbb-ul care daca ii instalezi MOD-uri poti face aproape orice si din el.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    31 Jan 2007
    Posts
    4,224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Noul Forum ,va place?

    Quote Originally Posted by SAFETRON1 View Post
    Pai nu-mi place vbulletin per total ca mod de concepere structura etc e greoi , are mult prea multe posibilitati de setare , iar in admin control panel iti prinzi urechile.Apoi baza de date are peste 7 MB la instalare cand forum-ul e gol de subiecte , lucru ce face ca mutarea pe un alt server sa fie o operatiune destul de dificila de realizat daca e cazul.
    In definitiv consider ca acest tip de board se potriveste forum-urilor foarte mari cu zeci de mii de useri si cateva mii de requesturi simultane.Pt forum-rile mai mici de acel nr de useri specificat mai sus se presteaza f bine phpbb-ul care daca ii instalezi MOD-uri poti face aproape orice si din el.
    Tinind cont ca doar in mai putin de 3 luni am atins un record la accesari fata de alte forumuri de acelasi nivel, si avind un nr. de postari 4,808, nr care alte forumuri il ating intr-un an sau mai mult,avind 646 de membri, eu zic ca merita, ne asteptam ca nr. membrilor si implicit al postarilor sa creasca, datorita informatiilor corecte si a libertatii de exprimare, noi nu stergem topicuri, nu intervenim in ele ca in alte parti, cit despre subiecte ele vor fi, se vor deschide sectiuni noi in curind, deocamdata suntem la inceput si pentru inceput eu zic ca stam excelent,daca ai propuneri pentru noi subiecte le asteptam suntem deschisi fata de tot ceea ce poate fi de interes pentru membrii nostri.

  15. #30
    RSP Team XVanish's Avatar
    Join Date
    05 Jan 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    2,373
    Mentioned
    9 Post(s)
    Rep Power
    100

    Thumbs up Re: Noul Forum - impresii, sugestii, probleme?

    @SAFETRON1: Ai dreptate despre complexitatea vbulletin-ului... ofera mult mai multe avantaje si optiuni dar in acelasi timp are si dezavantaje... pe considerentul ca forumul nostru va creste considerabil (lucru care se simte deja) s-a decis a se folosi vbulletin. Si DA, intradevar CP-ul e teroare in prima faza dar dupa ce te obisnuiesti cu el eu zic ca e multumitor la nivelul de optiuni si modificari (aproape totale) pe care le permite...

    Eu credeam, in prima faza, ca nu-ti place partea de structura si design a forumului nostru... oricum in timp imbunatatiri vor mai fi... eu zic ca e bine si lumea va fi multumita... la urma urmei nu asta se urmareste aici ci informatia si satisfactia userilor... asta e important...

    Have fun
    Internetul e distractie, nu pierde controlul!

    Foloseste Google si YouTube inainte de a pune intrebari stupide!

Page 2 of 39 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •