Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 3 of 3

Thread: Opticum 7000!?

  1. #1
    Member Visitor
    Join Date
    11 Jan 2009
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Opticum 7000!?

    Salut si La Multi Ani!!!
    Sunt nou aici asa ca va rog nu radeti de mine.De ieri 1o.o1.2oo9 sunt fericitul sau nefericitul posesor al unui Opticum 7ooo CX.Nu prea stiu nimic despre nimic.De unde ar trebui sa incep?
    Ce trebuie sa stiu despre acest receiver?care e treaba cu key-ile.am avut surpriza sa ma uit la TV si sa dispara imaginea si sa-mi apara textul ca programul este codat.Am schimbat Key-ul inap[oi l acel bun dar nu-l memora.In fine dupa 3/4 ore la telefon am reusit.De ce pierde memoria?.Ce mai trebuie sa stiu despre ele?Am luat tzeapa sau nu?
    Va multumesc anticipat tuturor si mai ales celor care-mi mai si raspund.Sper sa nu deranjez prea mult. Imi vine sa-l dau de pamant.

  2. #2
    Standard RSP member
    Join Date
    07 May 2007
    Posts
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Opticum 7000!?

    este un receptor bun, de luat teapa sa stai linist ca nu ai luat,problema la tine este ca tu ai introdus keyle si in timp ce te uitai la program softacmu a facut AU si sa schimbat keya si din cauza aia scria program codat.ca sa nu iti mai faca AU trebuie sa intri in tabelul cu key si sa intri la 002011 NEMM si sa schimbi primele 4 caractere si nu mai face AU si dupa aceia bagi keya manual.si trebuie sa mearga
    Last edited by zmeura; 11-01-09 at 20:33. Reason: Off,la vechimea ta trebuie sa stii regula 12.Data viitoare ma supar.

  3. #3
    Member Visitor
    Join Date
    11 Jan 2009
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default Re: Opticum 7000!?

    Si nu stiu cu ce tre' sa schimb cele 4 caractere sa-u nu conteaza?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •