Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Dislikes Dislikes:  0
Results 1 to 15 of 56

Thread: RSP Enigma Team - Skinuri

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Standard RSP member stargate's Avatar
    Join Date
    23 Apr 2007
    Location
    P3X-888
    Posts
    3,754
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    95

    Default RSP Enigma Team - Skinuri

    Atrag atentia ca nu eu sunt creatorul skinurilor ci doar le modific pentru a putea rula si pe Alien cu imagine RSP Enigma Team .Unele imagini sunt informative si preluate de pe internet deoarece imaginea RSP inca nu poate face screenshot si imi este greu sa instalez o alta imagine pentru a face captura de imagine


    Mai jos va prezint cateva skinuri modificate pentru Alien cu imaginea RSP Enigma2 , celor care functionau pe RSP Enigma2 le-am adaugat noi widget-uri iar celelalte sunt preluate de la alte imagini enigma2 . Nu eu am creeat aceste skinuri ci doar am modificat si adaugat cate ceva in ele pentru a afisa informatii utile sau a functiona si pe Alien cu imaginea RSP Enigma2 . Multumesc celor ce au muncit la aceste skinuri si lui @zildan pentru rabdarea cu care mi-a explicat anumite probleme , modificarile aduse reprezinta ideile mele si va rog sa spuneti ce credeti ca este bine sau rau . Screenshot-urile au fost facute pe o imagine EOS ( este singura la care am reusit screenshot ) si merg ok pe RSP ... in anumite ocazii sau observat anumite ingreunari la zapping , sper sa reusesc sa mai rezolv din probleme .

    Daca totul va fi ok iar functionarea enigma nu va fi ingreunata si maestrul @zildan va fi de acord poate ca aceste modificari vor fi introduse in viitoarele imagini RSP.

    blue-shadow







    Concinnity-HD-SR







    beyonce8







    Elgato-HD







    Glamour_X-Infinity







    Kerni-HD1R2




    Last edited by stargate; 12-10-11 at 23:58. Reason: corectura
    Nota: Vizionarea programelor Pay TV fara un abonament valabil este ilegala
    Discutiile purtate si fisierele disponibile aici sunt ?n scop experimental si educational !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •