Multumesc @Laleauaneagra,am de 3-4 ani un Vu+ solo2 care nu ma dezamagit niciodata,iar imaginile de la BlackHole sunt dupa opinia mea cele mai reusite si au update-uri destul de frecvente fata de altii,dupa cum am mai spus eu il cumpar strict pentru 4K si FullHD via satelit,am 42E fix,am in multifeed 28.2E,19,2E,Hotbird 13E si o sa mai pun o antena fixa curand pe Hispasat 30E,pentru restul de aplicatii imi ofera Tv-ul ce am nevoie respectiv Netflix 4K,altceva nu imi trebuie,am primit mesaj ca imi va ajunge ori maine daca nu poimaine cu siguranta,cum il primesc il si pregatesc pentru un review apoi incep joaca cu montat Blackhole 305 care momentan este ultima imagine,putin configurata asa cum imi place mie si pe urma mai vedem,sper sa pot ajuta si pe alti posesori de Vu+ solo 4K cat si sa primesc si eu unele sfaturi atunci cand si daca va fi nevoie,de asta voi deschide topic separat cu el.

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 12:58 ----------

Quote Originally Posted by laleauaneagra View Post
sa mi demosntrezi si mie ce suport ai mai mult tu cu vu....decat eu cu mutantu...ce ai tu in plus si eu in minus....
Un mic exemplu:
http://www.vuplus-community.net/board/