diferenta de pret ...este multitudinea de tunere…..deci,nu calitatea receptorului

daca crezi ca e mai bun octagon...ca are OPENMULTIBOOT...si in asta consta marea diferenta….ok fiecare isi stie interesele,sa zic asa…

start up 1,2,3....este mai mult decat sufficient ptr a boota si a testa imagini…..ca deh pana la urma tot la o imagine ramai,nu I asa?

eu m am saturat de boot uri din astea dupa o saptamana…..am ramas pe pli si cateodata atv….dar le prefer in flash ...e o mare diferenta

stiai ca OPENMULTIBOOT...este considerat un plugin nu prea ok? ….se instaleaza asa undeva candva…..start up e altceva…

de fapt octagon e un receptor 4K......dar care defapt nu e 4K....detalii si informatii….VIA INTERNET...

pana si kodi marea trambita cu care a fost lansat si ptr care sa cumparat…..E O MARE PACALEALA....

nu am octagon....dar nu pot compara mutant cu octagon...NICIODATA....din punctu meu de vedere…

apropo ai vazut vreun meci 4K cu sonor?...sau inca folosesti driver de acum un an de zilecare se pare ca mai scoate ceva sonor?

60fps....merge in 4K?

kodi merge?

aa pai are openmultiboot si o gramada de tunere…..asta da lovitaura…

octagon are probleme mari si mari de tot....si ar trebui sa le multumiti celor de la ATV ca inca il sustin si muncesc la el impreuna cu vanzatoru @emos...dar cat?