Da, vad steagul Ucrainei, FRUMOS. Am intrat dupa atata vreme deoarece va iubesc si va doresc binele. Va voi da cateva cuvinte keye despre viitorul vostru. Inchide TV, sterge tot din mintea ta si incepe de la 0 pana cand inca nu e prea tarziu.

Daca ai facut vaccinul, e responsabilitatea TA, NU INTRU IN DETALII !!!! Vei intelege in curand. Nu ma luati cu conspiratii ca nu am TIMP.

1.. BLOCKCHAIN
2. DeFi .... finante descentralizate
3. Smart Contract
4. WEB 3.0
5. Trust Over IP
6. IoT ... The Internet Of Things
7. Linux Foundation
8. Crypto
9. Token
10. Portofele digitale soft si hardware
11. Staking
12. Lightning Network
13. Peer to peer off chain
14. Dobanda APY in blockchain
15. DLT
16. Hyper Ledger
17.Impramanta 3D
18. AI
19. SCHIMBARI CLIMATICE MAJORE
20. MODIFICAREA POLILOR
21. CAMPUL ELECTROMAGNETIC
22. EXPLOZII SOLARE EXTREME, PIERDERI DE VIETI UMANE ENORME
23. METAVERSE
24. EMP
25. DECARBONIZARE
26. CREDIT CARBON
27. CREDIT SOCIAL
28. CREDIT CALORIC
29. UBI
30. CBDC
31. ID DIGITAL
32. VPP .... VIRTUAL POWER PLANT ...Tesla tehnologie

Sistemul social, economic, financiar se vor prabusi, totul va fi resetat la 0 si va renaste o noua civilizate. Multa lume, foarta multa lume nu va supravietui. Banii vor deveni digitali, sistemul de control va fi cum nu iti poti imagina. Povestea si poza de ansamblu este ENORMA, nu am timp, va deveni responsabilitatea ta daca incepi sa faci ceva pentru tine si familia ta. NU INCERCA sa vorbesti despre astea, lumea va rade detine. Cine a auzit totusi cate ceva despre asta TE ASIGUR CA NU INTELEGI TOTUL.

SISTEMUL CRYPTO : BITCOIN, ETHEREUM, POLKADOT, RIPPLE, STELLAR, SOLANA, HEDERA, CARDANO, DOGECOIN, DAI, MATIC, TRON, XDC, AVALANCHE,COSMOS, LITECOIN, NEAR, ALGORAND, ENERGY WEB TOKEN, BITCOIN CASH, VECHAIN, FILECOIN, SANDBOX, TEZOS, QUANT, THETA, AAVE, IOTA, MAKER, NEO, XEM, DIGIBYTE, IEXEC, KLIMADAO, 1INCH, VAIOT, H20, CELO, IXO, CHAINLINK, ARRIVAL, AKROPOLIS, GELATO, CIRCLE, CORDA R3-R5 CHAINX

PANA IN 2026 VEI FI MEREU IN HAOS SI DEZORDINE. SUCCES, INCERCATI SA INTELEGIT TOTUL. E VIATA IN JOC. SUCCES !!

Imi cer scuze, am scris foarte redepe.