Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  10
Dislikes Dislikes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Dacă te bagi ?n cocină te măn?ncă porcii

  1. #1
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,559
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default Dacă te bagi în cocină te mănâncă porcii

    Dacă te bagi in cocină te mănancă porcii !
    Cam asta s-a intamplat cu Mircea Basescu.
    Acu ramane sa vedem daca a crezut ca ii face pe mondiali sau chiar intra si el cu ei la racoare.
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  2. #2
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    104

    Default

    inainte de a incepe discutiile pe aceasta tema trebuie inteleasa foarte bine aceasta poveste...ma rog eu o explic in modul meu de intelegere

    asa pe scurt

    toata povestea e MADE BY PSD care le a tras o rau de tot pd ul acum....toate povestiile de senzatie au nevoie de timp,de multe informatii,de multa aparatura de inregistrare,de multa cunoastere...ce a ce nu e cazul romiilor in general,romii nu au acces la sectoarele importante ale lumii interlope,romii se pricep doar la trafic de influenta prin diferite mijloace,cersit,vinderea copiilor,tradare etc etc

    ura asupra familiei basescu e atat de mare si bine bagata in sange la unii ca a devenit ceva necesar precum e apa si aeru si aici fac referie la anumite personaje,persoane ptr ca ar trebui vb doar de persoane care prin anturajul si functiile lor pun in miscare institutii ce pot manipula usor masele...psd,tv,zare

    nu exista institutii gen antena 3,psd etc care uras familia basesc sant doar persoane care au aceasta ura dar au in spate aceste instituti

    ca sa nu filozofam prea mult ca si asa e fara rost concluzia finala asta e..psd si a facut treaba si poate ca in final va darama familia basescu

    INSA din punctul meu de vedere analizand ca si probleme juridice si politice acest caz e nimica toata la ce a facut omul ILIESCU si MINERI cu studentii,cu Bucuresti ul,cu democratia cu ce vreti voi...EU asa ceva nu voi ierta niciodata

    si totusi acest om si acest partid creat de el are si va avea sansa sa domine Romania.....PACAT de materia cenusie a romanilor

    e destul
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  3. #3
    Standard RSP member paulino's Avatar
    Join Date
    12 Jul 2007
    Location
    in sud la dunare
    Posts
    389
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    64

    Default

    Basescui a semanat destul vint ( vezi cite arestari s-au facut la comanda lui ) iar acum culege furtuna...
    Mai pe olteneste bataia si fu..ul se intorc.
    RAPIDIST PUR SINGE

  4. #4
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,559
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Se pare ca Mircea ajunge unde ii e locul !
    Trebuie curatata tzara de smecheri!
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  5. #5
    Standard RSP member franta's Avatar
    Join Date
    24 Jun 2009
    Location
    Hamburg
    Posts
    1,430
    Mentioned
    3 Post(s)
    Rep Power
    65

    Default

    acu cativa ani a fost un procuror care a facut un dosar cu acelasi subiect, doamna kovesi a luat dosaru si la dat alcuiva , dosaru s-a inkis si procuroru a fost pensionat
    acu vine bercea si spune ca el ia dat bani lu kovesi prin soferul ei, ce sa cred acum , pare evident ca e un sambure de adevar aici

  6. #6
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,559
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Sa stam calmi ca sigur nu scapa nimeni!
    Sa nu fie cumva manipulari de la A3 astea cu toate personajele!
    Apropo, se lauda acuma ca datorita lor l-au saltat .
    Era programat la Bucuresti la audieri inainte de difuzarea filmelor.
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  7. #7
    Standard RSP member
    Join Date
    20 Sep 2007
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Era, era programat. Dar doar la discutii, nu si pentru arestare. Dar chiar asa sa ne ia de prosti pe toti kovesi, sa mute dosarul la Bucuresti, sa schimbe procurorul, etc. Daca nu se faceau publice filmuletele, nu s-ar fi intamplat nimic.

  8. #8
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    104

    Default

    nu s ar fi intamplat nimic asa cum nu sa intamplat cu multe dosare fie psd iste,pnl iste pdl iste si care masa mai sant....aici trebuia sa fie public ca asa e scenariu...pacat ca se intampla si se lasa asa ceva...dar precum ziceam exista persoane ce au institutii ce domina multe.......

    berlusconi=voiculescu.......asa vrea ca si voiculescu sa ajunga vreodata ca berlusconi acum....macar sa adune gunoi vreun an de zile de pe strada,e acelasi gunoi pe care il arata el zilnic,doar ca asta de pe strada e mai real cu viata necajitilor ce se gandesc ce sa bage in gura si nu ii preocupa asa tare persoana basescu
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  9. #9
    Standard RSP member
    Join Date
    20 Sep 2007
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Trebuia sa faca voiculescu ceva. Eu cred ca i-a bagat banii in buzunar lui basau mircea.

  10. #10
    Expert Gigablue & Mut@tant 4k laleauaneagra's Avatar
    Join Date
    01 Feb 2007
    Posts
    5,000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    104

    Default

    prietene ai mintea scurta...imi pare rau...stau pe aproape sa ti urmaresc ironia si de acum inainte..ma refer la anii si ce se va intampla de acum incolo ce i ce aveti mintea intunecata nu vedeti decat fapta...infractiunea si persoana care a facut o....vb doar de base...in rest se pare ca aveti o prob de vizualizare,intelegere,la ce se intampla cu clasa voastra politica cu ce e capabila sa faca etc...nu incercati sa vedeti esenta problemei....ori santeti prea obositi ori prea prosti...da prosti si imi asum acest cuvant ,ce stie romanu inafara de mici,bere,fotbal si ala prost,ce nivel de cultura si inteligenta are,cat de mult reuseste sa vada dincolo de cortina,nu trebuie sa ai relatii trebuie doar sa ai imaginatie,sa fi informat si vei reusi sa schimbi un pic lumea ta 3D,sa o intorci pe toate laturile tu ai idee ce inseamna asta ptr RO,ptr viitorul tau poate...ptr tarile din jur care ne privesc??????? tu nu ai idee ca e de jalee posibil sa inceapa un razboi politic foarte grav cu afirmatii si multe chesti scoase la iveala...o vendeta,chestia asta nu o sa raman asa un simplu eveniment asa cum il vedeti unii....adica bravo fratele lui base la puscarie...URA AM CASTIGAT....asta e o parere dar posibil ca viata sa revina la normal cu mult zambet,vointa si speranta in.....NU STIU
    HD51: 4K - KODI - HBBTV - IPTV STALKER
    TOP5: Zgemma H9,
    Mut@nt/AX HD51 4K, Axas E4HD, Bre2ze4K, VU+ Ultimo 4K

  11. #11
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,559
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    "In opinia mea, ceea ce s-a intamplat şi ceea ce se intamplă e un scenariu extrem de bine concentrat şi pus la punct, o activitate foarte laborioasă făcută de caţiva ani, cu o ţintă foarte precisă, dar care a găsit substanţă, motivaţie. Părerea mea e că toată această activitate a fost desfăşurată de serviciul secret al MAI care controlează, este notorie chestiunea, mediile infracţionale, in special cele ţigăneşti, nu mai vorbim de mediul penitenciar, unde mama lui Bercea Mondial spune tot ce trebuie să spună", a spus Gheorghe Oancea, in emisiunea "Jocuri de putere".

    Continuarea
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

  12. #12
    RSP - TEAM horatyu's Avatar
    Join Date
    16 Aug 2007
    Location
    SIBIU
    Posts
    5,753
    Mentioned
    63 Post(s)
    Rep Power
    113

    Default

    chiar daca e un scenariu orchestrat de unii , nu se putea intampla nimic daca Mircea basescu nu avea obiceiul sa faca asta( pofta de a lua bani pentru o vorba buna pusa undeva)

    lacomia duce la fapte de neinteles
    LA TOTI NI-I GREU, DAR NU LA FEL
    "SGU Stargate Universe"

  13. #13
    Old Member mondo's Avatar
    Join Date
    31 Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    2,431
    Mentioned
    38 Post(s)
    Rep Power
    87

    Default

    Penibil. Se cere presedintelui sa demisioneze din cauza fratelui sau. E clar. E atat de incomod ca neaparat trebuie sa demisioneze. Mai are doar cateva zile de condus. Oare de ce?

  14. #14
    Standard RSP member
    Join Date
    20 Sep 2007
    Posts
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Rep Power
    0

    Default

    Pana nu au aparut filmuletele public, s-a incercat musamalizarea dosarului. dna-ul avea filmuletele inca din data de 13.06.2014. Gadea le-a difuzat in data de 18.06.2014. Imediat dupa ce au aparut public, a iesit cucul in 19.06.2014 si a zis ca alege 'consolidarea' justitiei. De ce nu a ales 'consolidarea' justitiei in perioada 13.06.2014 - 18.06.2014 ? Sau ce a oprit dna-ul sa actioneze in aceea perioada ?

  15. #15
    RSP - TEAM zildan's Avatar
    Join Date
    05 Dec 2007
    Location
    Sudul Romaniei
    Posts
    8,559
    Mentioned
    93 Post(s)
    Rep Power
    100

    Default

    Lasa ca vine Dan Diaconescu la guvernare si in sfarsit primesc toti romanii garsoniere si bani fara numar!
    Are banii cu care trebuia sa cumpere Oltchim si altele. Satura prostii
    Sh40, AML, prime focus 1,5m si altele ...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •